Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Call recorder отново
#1

Здравейте ентусиасти, отново имам питане, дали вече има корекстно работещ call recorder за андроид 10 и на горе ? Търся трети ден и всичко , или не работи, или чувам от разговорът само себе си

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай тоя https://callrecorder.skvalex.com/get

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#3

skvalex работи отлично на 10 и 11,аз го ползвам над година без проблем.Но го инсталирай от сайта им,който е дал колегата,а НЕ от Гугъл плей!
Цитирай
#4

Тествах я, при мен не сработва нещо. На записът нищичко не се чува , а уж съм дал всички разрешения. Освен това ми показва, че тази версия на програмата изтича на 30.07
Също така не мога да намеря файла със записа през файл мениджъра. А71 е телефонът, не е руутван

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

За да записва,напиши в търсачката на настройки TalkBack-избираш,и скролваш на долу-Достъпност,и му даваш разрешение.От настройките на приложението го включваш,записва автоматично и ръчно.Ако използваш друг дайлер,ще трябва и него да го настроиш,например True Phone трябва да му зададеш да използва системния за отговор,иначе не записва.Приложението е платено 20 лв,има тестов период.Записите най лесно се намират като отвориш приложението,иначе са в папка sounds,при разговор трябва да се появи зелена точка.


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай
#6

Благодаря. Ще опитам , но щом е платено приложението, не мисля да плащам за нещо, което го има в Xiaomi - то ми вградено.

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#7

Използвам Cube ACR. Работи безпроблемно.

Изпратено от моят Mi MIX 2S с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Cube ACR записва,но прекалено тихо,докато този е няколко нива над него.
Цитирай
#9

https://play.google.com/store/apps/detai...rder&hl=en
Това ползвам и съм доволен. Достатъчно добре се чуват и двете страни в разговора. Показва и контактите на записаните повиквания.
Цитирай
#10

За тези които са с root приложението
Axet,s Call recorder от модулите на Magisk,работи.
Цитирай
#11

При мен преди десетина дни, може и повече се появи на глобалния ром не руутнат, всичко стоково бутона за запис на разговори, който става активен след като го натисна и записва добре, но.....известява в слушалките на разговарящите, че разговорът се записва .

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#12

Има работещо приложение,тествано е и записва добре. https://play.google.com/store/apps/detai...er.oneplus
Ако случайно това от стора не записва,може да се изтегли от тук

Huawei P30
Цитирай
#13

И как се записва отсрещната страна, добре или е както и при другите подобни приложения - тихо?

 
Цитирай
#14

Направих пробен телефонен разговор в тиха стая,в шумна среда може и да има шумове,записа се чува доста добре,за разлика от Cube ACR,където е много тих.Първо пробвах това от стора и нищо не записа,но понеже имаме системно приложение за запис,което го бях изключил,реших да деинсталирам системното,и тогава изтеглих от apk pure,и пробвах.Върши добра работа,не е като системното.

Пп.Записите са в приложението.

Huawei P30
Цитирай
#15

След ъпдейта вчера до Андроид 12 на Samsung S10 , приложението , което ползвах няколко години - Boldbeast Rec спря да работи. След четене и ровичкане из нета си инсталирах Cube ACR и останах доволен как работи . Записва силно и ясно , логовете са с имена и номер ( дори и снимка на контакта) . Най-удобното е , че се инсталира уиджет на екрана при разговор , с който ръчно пускаш и спираш рекордера.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)