Анкета: Имате ли си любимо приложение? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, имам си
25.00%
6
25.00%
Не, всички са ми еднакви
58.33%
14
58.33%
Не, но си имам любим тип приложнения
16.67%
4
16.67%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Имате ли си любимо приложение?
#1

[Изображение: apple-iphone-11-4.jpg]

Имате ли си любимо приложение?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Всички са ми еднакви, за да ги инсталирам значи ги ползвам, значи са ми любими

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#3

Като се замисля май Google opinion awards. Вече няколко години отговарям на тъпи въпроси и практически успях да си купя всичко, каквото ми трябва само от него.

[Изображение: eb8cffdb1d94552dfbcb7d2dc5b8ab97.jpg]

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на jivkojj за това мнение:
  • valkov2
Цитирай
#4

Много трудно си избирам нужните приложения, защото е почти ежедневие някое действително добре направено и функциониращо да се бъгне при следващия ъпдейт в опит за подобряването му (е, смисълът е друг, но да не задълбаваме в тази посока).

Отделям много време в тестване и обикновено след доста усилия определям оптималното за дадена цел от моя гледна точка. Та в този смисъл отговорът по-скоро клони към първия в анкетата, но по-скоро като предпочитано, а не като любимо.
Цитирай
#5

CM Browser
Цитирай
#6

Не, имам си любим тип.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#7

Първото приложение което инсталирам на всеки мой телефон е адгард. После започвам с другите. Бройли се за любимо?
Цитирай
#8

(2021-07-15, 20:23:01)pepy1 написа:  Всички са ми еднакви, за да ги инсталирам значи ги ползвам, значи са ми любими

Много точно! Като че ли имам 1 000 000 приложения, че и ... любими!
Което не ми е достатъчно необходимо - отива в коша.
Без „предварително инсталираните“ - естествено.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#9

@hristop брой се.  Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#10
Lightbulb 

(2021-07-15, 20:23:01)pepy1 написа:  ...значи ги ползвам, значи са ми любими

А ми не значи, просто си принуден да ги ползваш, не е същото... В последствие може и да ги заобичаш. Smile А може и да не ги... Wink

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай
#11

Точно, това, че конкретното приложение е инсталирано на телефона не е непременно щото ме кефи, а че нямам алтернатива. Например има някои банкови приложения за които трябва да бръкнеш през ГЗ, че да си свършиш работа. Ма няма как. Други като Boost (за разглеждане на реддит) например кефи как са направени и него си го разцъквам с удоволствие. Оригиналното приложение далеч не е толкова добро.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#12

(2021-07-18, 22:11:57)jivkojj написа:  Точно, това, че конкретното приложение е инсталирано на телефона не е непременно щото ме кефи, а че нямам алтернатива.

Винаги (почти) е така.
Едното не те кефи, ама няма как да го махнеш или ТРЯБВА за го ползваш.
Другото те кефи, ама няма място за всички! Все пак - не всички апарати са с 128/256 GB.

Разумния компромис!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#13

YouTube vanced, whatsapp
Цитирай
#14

Да YouTube Vanced ми е любимото. От както наслагаха реклами в клиповете без него са невъзможни за гледане.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)