Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi redmi note 10S
#1

Здравейте! От скоро съм с Xiaomi redmi note 10S, може ли да ми кажете как да преместя контактите си в телефона и да се показват те? Не можах да намеря такава опция.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако нямаш онлайн акаунти само тогава се вижда паметта на телефона.

А и не пише от кой източник искаш да ги местиш?
Цитирай
#3

От сим картата.
Цитирай
#4

Import от опциите на приложението за контакти:


Insert the SIM card into your device.
On your Android phone or tablet, open the Contacts app .
At the top left, tap Menu Settings. Import.
Tap SIM card. If you have several accounts on your device, choose the account to which you'd like to save the contacts.
Цитирай
#5

Да не отварям нова тема за този модел : Нормално ли е на всеки 3-5 дни да правя хард ресет , защото не отваря галерия и ми казва ,че нямам място а има 110гб.И не става ако не изтрия всичко.Каква полза от тия 128гб.С последната актуализация съм 12.5.10. Как е при вас?
Цитирай
#6

Не, не нормално, търси причината в друго.

 
Цитирай
#7

Т.е. да го връщам?
Цитирай
#8

Гледам че никой от раздела на Xiaomi не отговаря,аз нямам телефон на марката,но си мисля че причината най вероятно е в Xiaomi Cloud.Трябва да видиш да не се е запълнил облака,и за това да няма място.

Huawei P30
Цитирай
#9

Не знам как да проверя това т.е. къде е тоя cloud .
Цитирай
#10

При наличие на MI профил влизаш Оттук и проверяваш в Gallery за наличие на снимки и видео, ако имаш такива и в какъв обем са, т.е. дали има място.

 
Цитирай
#11

При условие че си правил Mi account,изгледай това видео,аз нямам телефон Xiaomi и не знам при вас как е,при huawei снимките от галерията се качват в облака им,но след като се качват и в гугъл няма смисъл да са и на двете места.Облака на ксиаоми е 5 ГБ безплатно,както и нашия,и като се напълни,не може да се качват снимки.Затова аз съм спрял от настройките на телефона Huawei P30 да не ми се качват в техния облак и съм ги изтрил там,качват се  само в гугъл.Ако решиш да направиш същото,първо си запази всички снимки на лаптоп,виж дали ти се архивират в гугъл снимки и тогава влез в https://i.mi.com/ и си ги изтрий от там,после спри галерията да не се архивира от телефона,на видеото се вижда къде трябва да търсиш на телефон
а.

Huawei P30
Цитирай
#12

Изключи синхронизацията да пробваш какво ще каже.
Цитирай
#13

Не е от паметта , прави си сам произволно ХАРД РЕСЕТ. Пратих го в гар. сервиз да видим какво ще направят.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)