Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как мога да върна снимки от "умрял" телефон
#1

Здравейте! От 2 години използвам Xiaomi mi 9 se и бях доста доволен, но преди 3 дни го изпуснах в басейн и от там тотално телефона умря. Не мога да го включа, вътре всичко е леш и няма шанс да се поправи. Въпроса ми е, понеже имах доста важни снимки на него има ли някакъв начин да си ги върна? В Mi cloud имам само Notes, но за жалост снимките не са имали back-up. Някаква програма или и аз не знам, без значение платена или не. Благодаря за отделеното внимание!
Цитирай
Аксесоари
#2

Включи го към PC, може и да го разпознае компютъра.

 
Цитирай
#3

За жалост не става, стои все едно не съм го свързал
Цитирай
#4

Може и да може да се извлекат някакви данни от него, но това няма да стане в домашна обстановка. Гледах някъде че разпояват ром чиповете и ги четяха на стенд някакъв, но това беше на умрял ссд.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Освен да го закараш при специалисти за възвръщане на информация, друг вариант не виждам.

Най вероятно дъното е окислено но чипа за памет си работи.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#6

Ако дъното е окислено , както казаха колегите единствения вариант е сваляне на чипа с паметта и четене на стенд. Ако някъде имат изобщо такъв . Според мен по-вероятно да постигнеш успех е ако се вземе работещ такъв телефон и на него се запои стария чип с паметта . Цената няма да е малка , но се пак ти си решаваш колко ценна е информацията в устройството .
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)