Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

redmi note 10 pro проблем с входящи повиквания
#1

Здравейте!

Имам проблем с настройките на входящите повиквания на телефона. При заключен екран всичко си е ок, но при активен екран вместо обаждането да е на ЦЯЛ ЕКРАН излиза само като известие. 

Прикачвам и файл с изображение.

Прегледах всички настройки, но не достигам до правилен отговор.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

Настройки, приложенията, управление на приложението, избираш си го трябва да е същата слушалка, и даваш цял екран. Има отметка.

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk

Ето снимка[Изображение: a6dbc8d4111bb0f2a2d53efe1a493525.jpg]

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Направил съм го това, но пак си изскача по същия начин.
На моя redmi 5+  при изскачането има червена и зелена слушалка, а тук не.
Цитирай
#4

На редми 5+ си с MIUI Dialer. Тук си с Google.
Идеята на гугъл е, ако правиш нещо на телефона, да не ти пречи обаждането. И си преценяваш дали да вдигнеш или да затвориш.
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Antoan, iulemaster
Цитирай
#5

Видях че използвате гугъското приложение за обаждане. Пробвайте с зелената слушалка. Изтрий го това синьото. Аз така направих. Защото като звънне някой и ме изхвърля от игра например а сега не.
Цитирай
#6

(2021-07-23, 09:18:55)gdgrozev написа:  Видях че използвате гугъското приложение за обаждане. Пробвайте с зелената слушалка. Изтрий го това синьото. Аз така направих. Защото като звънне някой и ме изхвърля от игра например а сега не.

Как така да пробва със зелената слушалка?
На европейския ром са си гугъл по подразбиране и не може да се инсталират тези, които ги има в индонезийския, китайския и Xiaomi.eu ромовете. Поне не и без отключване на буутлоудъра
Цитирай
#7

Нямате ли това приложение аз имах и синьото но го изтрих[Изображение: f821cc557947e6a523b99d1c5d7af69b.jpg]

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#8

Със стоков ром го няма
Цитирай
#9

Нямате ли това приложение аз имах и синьото но го изтрих[Изображение: f821cc557947e6a523b99d1c5d7af69b.jpg]

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
https://t.me/Miui12OfficialDownload/5278

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk

В ютуб има приложение но е на китайски инсталира се и работи.

Изпратено от моят Mi 10T с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на gdgrozev за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#10

Здравейте , днес ми се случи нещо странно , след като не можах да отговоря на входящо повикване , като спря да звъни , нямаше пропуснато обаждане , а в хронологията ми се появи , че "На обаждането е отговорено от друго устройство" а аз не съм отговарял и телефона ми не е свързан с друго устройство , прикачвам скрийншот. Някой има ли идея защо се случва това , телефона е REDMI NOTE 10 PRO



Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#11

Еми обади се на номера и питай

Изпратено от моят M2007J3SY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Непосредствено след това се обадих , мой познат е , знам да какво ме е търсил , но въпроса ми не беше това ... Питам дали има начин това да се оправи защото дори без да вдигна , нямах пропуснато обаждане , а сякаш е прието ...
Цитирай
#13

Просто бъг ако рестарт не оправи нещата заводски настройки ако и това не оправи преинсталация

Изпратено от моят M2007J3SY с помощта на Tapatalk
Цитирай
#14

(2022-04-02, 09:12:27)Stani92 написа:  Непосредствено след това се обадих , мой познат е , знам да какво ме е търсил , но въпроса ми не беше това ... Питам дали има начин това да се оправи защото дори без да вдигна , нямах пропуснато обаждане , а сякаш е прието ...

да не би твоят познат да използва Iphone?
[-] 1 потребител изказва благодарност на k-2 за това мнение:
  • otan
Цитирай
#15

BuЗдравейте, относно "На обаждането е отговорено от друго устройство" дали стигнахте до някакъв резултат? Защото пробвах с рестарт, фабрични и преинсталация, но няма промяна? Възможно ли е от сим картата?
Цитирай
#16

Здравейте, относно проблема "На обаждането бе отговорено от друго устройство" и при мен няма решение. Ползвам Xiaomi Redmi 10 5G. Не съм сменял сим картата. Но и това ще направя, ако е необходимо. Да не е някакъв хардуерен проблем свързан с остаряване на устройствата? Колегата е дал фабрични, това е започване от нулата.  Всичко се инсталира наново. Ако не е БЪГ, който едва ли някой ще оправи за стари телефони, тогава не е от софтуера. Може и да бъркам, просто си разсъждаваме върху проблема. Добре е още мнения да се споделят от потърпевши.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy A14 5G and A34
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)