Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Първо се извинявам за невежеството, но не съм много наясно какво е LTE. Имам следния въпрос. Имам часовник Samsung galaxy watch active 2 44 mm. Алуминий, купен е от Технополис, разбрах, че само а1 поддържат есим карта на часовника. Трябва ли часовника да е закупен от а1 или може само номера да към а1?
Цитирай
Аксесоари
#2

Само трябва да си абонат на А1

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#3

(2021-07-23, 07:20:33)Толя написа:  Първо се извинявам за невежеството, но не съм много наясно какво е LTE. Имам следния въпрос. Имам часовник Samsung galaxy watch active 2 44 mm. Алуминий, купен е от Технополис, разбрах, че само а1 поддържат есим карта на часовника. Трябва ли часовника да е закупен от а1 или може само номера да към а1?

LTE е иначе казано 4G, което означава, че часовникът поддържа eSIM. Много лесно може да провериш дали твоят е LTE версията - пише го на кутията.
Цитирай
#4

Къде го пише? Като вляза в приложението galaxy wearableбпише ли го някъде?

По принцип това което знам е, че само стоманените часовници поддържат Lte, но сега виждам, че в а1 има алуминиев като моя и пише есим.
Цитирай
#5

Пише го на кутията на часовника - отпред долу в дясно, и отзад.
Цитирай
#6

Това пише на кутията.

И това отпред


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#7

Вашият часовник не е LTE и съответно няма да се получи това което искате.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
#8

Ясно трябва да го взема от А1 и да изчакам до преподписане.
Цитирай
#9

Ето това трябва да пише.[Изображение: c731529aa0f0a7155c54e360c26de419.jpg]

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#10

Вашия от а1 ли е закупен?
Цитирай
#11

(2021-07-23, 08:29:50)Vi70 написа:  LTE е иначе казано 4G, което означава, че часовникът поддържа eSIM.
Много грешно обяснение! Поне ползвайте търсачките!

Цитат:Long-Term Evolution (LTE) е стандарт за безжична широколентова комуникация за мобилни устройства и терминали за данни
няма нищо общо с
Цитат:еSIM е малък електронен СИМ чип, който е вграден в телефона, което не налага поставяне и използване на физическа SIM карта.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#12

(2021-07-23, 14:54:35)jhoro написа:  Много грешно обяснение! Поне ползвайте търсачките!

няма нищо общо с

Защо се правиш на интересен?
Как по точно да обясня на човек, който не знае какъв му е часовника, какво е LTE и че това е ранното 4G. И защо да му пълня главата с глупости, които най вероятно не го интересуват!
И със сигурност ме е разбрал, че щом е LTE означава, че поддържа еСИМ, а не че LTE е свързано с еСИМ.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • Dowper, sapiora
Цитирай
#13

Раздвоена съм дали да остана със самсунг или да го заменя за huawei watch gt 2. Моля дайте мнение и ако може да кажете какви са плюсове те и минусите също така и разликите в двата модела.
Цитирай
#14

А какъв е смартфона?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#15

(2021-07-23, 13:10:18)Толя написа:  Вашия от а1 ли е закупен?

Това не е моя, моя също няма еСим. Този го намерих в нета само да покажа какво трябва да пише на кутията.

@jhoro а дали може да има lte/4g без да има еСим? Въобще не е грешно обяснено. Понеже на кутията не пише поддържа еСим , а просто пише lte или 4g, колегата му е обяснил, че това означава, че може да използва еСим на часовника. Да lte буквално не значи устройството има сим. В случая, ни интересува може ли да ползва еСим, а надписа lte, казва че може.

Sent from my Pixel 5 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#16

(2021-07-24, 10:44:04)alexbg67 написа:  А какъв е смартфона?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Huawei p20 lite
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)