Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord 2 5G - Лични впечатления и коментари
#26

Nord 2 ще има достъп до бетата на Oxygen OS 12, като в последствие ще получи и финалната версия на софтуера.

https://forums.oneplus.com/threads/explo...2.1500773/

 
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-10-08, 09:51:53)NoMaD написа:  Nord 2 ще има достъп до бетата на Oxygen OS 12, като в последствие ще получи и финалната версия на софтуера.

https://forums.oneplus.com/threads/explo...2.1500773/

Аз си мислех че бетите са свършили и ще го пускат официално .... но уви.
Най рано Декември - Януари ..... официално.
Цитирай
#28

До утре е пак с 13 % надолу , взех един на 666 лв и аз
Цитирай
#29

Цената е чудесна, а някви проблеми с Wi-Fi да имате?


Sent from my iPad using Tapatalk
Цитирай
#30

(2021-10-30, 20:24:56)sevastaki написа:  Цената е чудесна, а някви проблеми с Wi-Fi да имате?


Sent from my iPad using Tapatalk

Не .... и на WiFi 6 върви чудесно
Цитирай
#31

(2021-10-30, 16:23:58)1euro написа:  До  утре е пак с 13 %  надолу , взех един на 666  лв и  аз

И аз си взех един на 30ти. Имате ли някакъв опит с емаг и тяхното "в наличност при доставчик". Пише че при регистриране на поръчката щяло да изпише ориентировъчна дата за доставка, но такова нещо няма. Няма никакво движение, седи си само на одобрено плащане още от тогава.
Цитирай
#32

Доставка до 20-25 дни ми казаха, с тая коронка всичко е така , няма наличности, но ми звъннаха от емага и казах , че ще си го изчакам. Дъщеря ми има от доста време 7Т и е доста хубав, Шиомитата ми късат нервите с това отваряне на менюта и т.н.
Цитирай
#33

В момента няма нищо на оферта за телефона в Емаг. Дано да изскочи нещо скоро! Някой ако може да помогне, откъде мога да го купя на хубава цена?
Цитирай
#34

За момента никъде под 800лв. Не е времето за покупка според мен. Изчакай. И аз съм му хвърлил око, но не на тая цена
Цитирай
#35

В емаг е. Наблюдавам, но нещо ме е страх да поръчам.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus 8T > Nokia 5.3 > Huawei P8 Lite
Цитирай
#36

До вчера го нямаше. Беше на хиляда двеста и нещо от някакви външни
Цитирай
#37

(2021-11-11, 16:18:39)oziris811 написа:  В емаг е. Наблюдавам, но нещо ме е страх да поръчам.

Само 8гб версия я има в емаг на прилична цена (700 ако поръчаш през приложението с купона APP10). 12гб е 1200лв. То по-добре да си го вземеш директно от сайта на Oneplus. Иначе както бях писал по-нагоре, поръчах 12гб версия на 30ти за 820лв и още не съм го получил. Звъняха ми на 6ти да ме питат дали искам да се откажа или да изчакам 20-25 дни да си го получа, защото нямали в наличност при тях а при доставчик. Малко се замислих да не би да го поръчват от Aliexpress и после да го продават тук, защото където и да е доставчика 25 дена доставка само от алито може да очакваш. А и днес има доста намаления понеже при тях е черния петък.
Цитирай
#38

Пуснали са го малко след като направих поста. Цената добра ли е, понеже не знам колко трябва да е. Спира ме само цвета, исках да е сив. Интересно защо се бавят толкова с доставката.
Цитирай
#39

(2021-11-11, 18:44:15)ksiks написа:  Пуснали са го малко след като направих поста. Цената добра ли е, понеже не знам колко трябва да е. Спира ме само цвета, исках да е сив. Интересно защо се бавят толкова с доставката.

Цената от сайта на oneplus е 975 за 12гб версия и 800 за 8гб версия (с безплатна доставка до 6 дни пише в момента). В емаг е най-ниска цената за България. Има го и в други бг сайтове за 810 лева но им нямам голямо доверие, тъй като 3 от сайтовете са с един и същи адрес в София мисля.

П.С.
В сайта на Oneplus има само 8гб версия в наличност.
Цитирай
#40

Смело поръчвайте от емаг, стига доставчика да е емаг. Коректби са и при връщането ако се наложи. Моя го взех от там преди няколко месеца за около 700лв. След седмица имат черен петък, ако не го бързате изчакайте, може да изпадне оферта.

Sent from my DN2103 using Tapatalk
Цитирай
#41

Поръчах го. Казаха, че във вторник ще ми го доставят. Надявам се, че няма да е някаква китайска версия и ще бъде неразопакован. Досега не съм поръчвал телефон от Емаг. Не вярвам да падне драстично цената на черния петък, според мен 700 лева не е лоша цена за телефона.
Цитирай
#42

Ако е от емаг 100% ще е неразопакован. Ако е разопакован - това е изрично споменато и има и намаление.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#43

ОnePlus показа версията на Nord 2 5G с Pac-Man. Новият OnePlus Nord 2 x Pac-Man има специално покритие на задния панел, което включва логото на Pac-Man, а освен това свети на тъмно като разкрива лабиринт. В телефона са добавени 8 тематични тапета, Pac-Man анимация при зареждане, нови икони с ретро дизайн, допълнителни звуци за нотификации и др.

 
Цитирай
#44

Не се мятайте още , гаранция ще има отстъпки по черния петък, моя още не  е дошъл ....платен на 29.10 !!!
Цитирай
#45

От емаг ли е поръчан или друг търговец? Всичките ми поръчки от емаг идват за 2-3 дни.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#46

Емаг беше доставчика. Тогава се предлагаше само от тях. И аз все още не съм си го получил, а платих на 30ти.
Цитирай
#47

Моя си дойде за няколко дена. Предполагах, че няма да слезе под 700 лв на черния петък и излязох прав. Иначе телефона беше неразопакован и с EU зарядно. Някой наясно ли е има ли опция на иконите за нотификация да не излизат балончета а цифри. Използвате ли енергоспестяващите режими, имам чувството че не ми пристигат навреме съобщенията и мейлите като съм в такъв режим ?
Иначе телефончето е добро, единствено ми липсва функцията от стария ми Хуавей, когато ме търси някой автоматично да му вдига като си доближа телефона до ухото.
Цитирай
#48

Идва утре - имам смс
Цитирай
#49

Дойде телефона, не съм впечатлен , незначително по-бърз от MI A 2 , батерията пада бързо , от 100 % за 4-5 къси разговора падна на 94, две изречения в месинджъра и стана на 92, може би трябва да се махне отметката за 5ж, ще пробвам на следващото зареждане. Със същото ползване с MI A3 изкарвах по 2-3 дни. Игри не играя и не разбирам от фотография , ако батерията държи по един ден само ще го върна.Зарежда се за под един час , ама няма да ходя със зарядното в джоба ...Ако се пусна в нета да ровя може и да не изкара деня ....
Цитирай
#50

Един въпрос без да се обиждаш. Като не разбираш от фотография и не играеш игри за чий ти е тоя телефон? Не държа да отговаряш. Просто от любопитство. Парите и решението са си твои
[-] 1 потребител изказва благодарност на vaso22 за това мнение:
  • whitehart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)