Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus Nord 2 5G - Лични впечатления и коментари
#51

Шиомито много ме дразнеше сензора, вслючват се най-различни дивотии  от  фенерче  до какво ли не.  Един въпрос , без да се обиждаш -  защо не четеш темите , а само последното мнение и някой трябва нещо да ти обяснява специално на теб ?

(2021-11-05, 09:36:36)1euro написа:  Доставка  до 20-25 дни ми казаха, с тая коронка всичко е така , няма наличности, но ми звъннаха от емага и казах , че ще си го изчакам. Дъщеря ми има от доста време 7Т и е доста хубав, Шиомитата ми късат нервите с това отваряне на менюта и т.н.

Отделно телефон повече време от гаранцията му не ползвам !
Цитирай
Аксесоари
#52

Май ти не четеш. Въобще не държа да ми отговаряш. Smile))))))))
Както казах решението и парите са си твои. Като не ти харесва го връщаш и това е
Цитирай
#53

Телефона прави 7 часа екран с постоянно включени мобилни данни, блутут и много разговори на ден. Не знам какво не ти харесва в батерията. А това 5 G също не знам за какво ти е Smile
Цитирай
#54

OnePlus Nord 2 (4500 mAh, 65 W, общо време за зареждане 31 минути - от 0 до 100%)

На първо мяста е  Vivo iQOO 7 Legend но батерията му е 4000 ... На второ място е OnePlus Nord 2 но с батерия 4500

Телефончето убива конкуренцията: 

 -https://fakti.bg/technozone/632716-koi-android-smartfon-se-zarejda-nai-barzo-video
Цитирай
#55

Не ми е важно колко бързо се зарежда , а колко издържа, като му намалиш всички екстри / от 90 на 60 / , като намалиш дисплея и т.н. ще изкара повече време , но защо тогава да купуваме такъв модел ? Като е настроен на макс умира батерията за един ден. Телефонът не е лош , просто цената е прекалено дебела , с малко е над телефони които са по 400-500 лв
Цитирай
#56

Телефона е ТОП и като цена и като хардуер. Докато си направя кафе и е на 50 % зареден. Аз лично не виждам телефон който всичко да му е включено на махххх и да държи 2 дена ! В къщи сме с iPhone 12 PRO MAX - няма и 24 часа умира, Samsung Note 10 - няма и 24 часа умира и Samsung Note 20 - около 30 часа и  умира .... 

Игри ли играеш ? YouTube ли седиш ?
Цитирай
#57

Това, където го пишеш е много подвеждащо. Ползват ли се по един и същ начин и еднакви ли приложения ползвате.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#58

Имам следното неудобство. Телефона ми е свързан с Huawei GT 2. Проблема е, че не мога да дам mute от часовника на телефона при обаждане. Все едно не е активен бутона на часовника, който е за тази функция. Не знам дали е някакъв бъг или няма пълен синхрон между часовника и телефона. Иначе всичко друго е наред , мога да вдигам от часовника или да отказвам разговори с червената слушалка. Някакви идеи как може да се оправи проблема?
Цитирай
#59

(2021-12-07, 12:59:08)ksiks написа:  Имам следното неудобство. Телефона ми е свързан с Huawei GT 2.  Проблема е, че не мога да дам mute от часовника на телефона при обаждане. Все едно не е активен бутона на часовника, който е за тази функция. Не знам дали е някакъв бъг или няма пълен синхрон между часовника и телефона.  Иначе всичко друго е наред , мога да вдигам от часовника или да отказвам разговори с червената слушалка. Някакви идеи как може да се оправи проблема?

И Аз съм с HUAWEI Honor Magic Watch 2 и не става .... явно такъм им е софтуера.
[-] 1 потребител изказва благодарност на kalybg за това мнение:
  • ksiks
Цитирай
#60

OnePlus Nord 2 5G - Ревю

 
Цитирай
#61

(2021-11-30, 17:26:38)kalybg написа:  Телефона е ТОП и като цена и като хардуер. Докато си направя кафе и е на 50 % зареден. Аз лично не виждам телефон който всичко да му е включено на махххх и да държи 2 дена ! В къщи сме с iPhone 12 PRO MAX - няма и 24 часа умира, Samsung Note 10 - няма и 24 часа умира и Samsung Note 20 - около 30 часа и  умира .... 

Игри ли играеш ? YouTube ли седиш ?

Само на мобилен нет го ползвам, WI-FI много рядко, отварям ФБ наколко пъти на ден / следя обяви / , с 2 карти съм ако има значение, чета някоя друга новина по спортните сайтове и толкова. Клипове не гледам , тубата също. Пращам някоя и друга снимка по вайбър и дотам. МI A3 в същия режим изкарва с ден до два повече.
Цитирай
#62

OnePlus Nord 2 започва да получава Android 12 и майски пачове за сигурност.

https://www.xda-developers.com/oneplus-n...le-update/

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • tonit0
Цитирай
#63

Днес излезе Андроид 12 с размер 4.8GB .... тестваме как се държи Smile


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на kalybg за това мнение:
  • Be6i4, oziris811
Цитирай
#64

А как да се оттърва от новата икона , не мога да я махна от началния екран и пречи много
Цитирай
#65

За коя нова икона става въпрос?

 
Цитирай
#66

лупичка +сетинга заедно в едно цяло, дава ми само да я местя по екрана
Цитирай
#67

(2021-08-31, 10:08:09)batala написа:  5г се пусна в телефоните на 1+ за определени оператори. Напълно е възможно в момента да е пуснат за Виваком, а за Теленор все още не.

Има ли развитие по този въпрос? Купих на жена ми NORD2 и в настройките е само до 4G. Става въпрос за Yettel.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#68

Viva си има 5г
Цитирай
#69

Да аз съм на Vivacom и си имам. Това че го няма в "Настройки" не зависи ли от телефона, а не от оператора!?!?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#70

(2022-07-14, 14:07:16)simeonov_74 написа:  Да аз съм на Vivacom и си имам. Това че го няма в "Настройки" не зависи ли от телефона, а не от оператора!?!?

За да стигнеш до настройките за мрежата минаваш първо през SIM карта и тогава. .... бегай до Yetell за нова сим карта.

(2022-07-10, 08:15:09)1euro написа:  А как да се оттърва от новата икона , не мога да я махна от началния  екран и пречи много

Нещо си играх и го забраних .... ама не помня какво направих Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на kalybg за това мнение:
  • simeonov_74
Цитирай
#71

Нещо от А12 трябва вероятно да се деинсталира , но не знам какво точно, само ние двамата ли я имаме тая тъпня ? Бърз бутон 2 в 1 за лупа + сетингс на екрана и се мести на всеки таб .....
Цитирай
#72

(2022-07-16, 19:59:43)kalybg написа:  За да стигнеш до настройките за мрежата минаваш първо през SIM карта и тогава. .... бегай до Yetell за нова сим карта.
 Ходих в Yettel и им казах, че искам нова карта защото не ми се появява опцията 5G в настройките и те ме гледаха много учудени и "компетенто" заключиха, че телефона не подържа 5G въпреки, че им отворих сайта и им показах спецификациите на телефона и намало съм нужда да давам 10лв за нова карта. Прибрах се и прехвърлих моята сим карта(Vivacom) в ONE plus и в настройките веднага се появи 5G. Единствено бяха прави, че няма нужда да давам 10лв за нова карта.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#73

Здравейте, може ли някой да ми каже да изкарам контакти за бързо набиране на началния екран, че не мога да го открия една седмица вече. Благодаря предварително!

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#74

Никой не ми отговори, но от чуждите форуми разбрах, че oneplus са го премахнали в android 12. Много жалко, това е голям минус, защото го ползвам откакто имам телефон и добре, че още съм си с POCO F2 PRO, а жена ми ще свикне и без него.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#75

(2022-07-25, 15:45:57)simeonov_74 написа:  Никой не ми отговори, но от чуждите форуми разбрах, че oneplus са го премахнали в android 12. Много жалко, това е голям минус, защото го ползвам откакто имам телефон и добре, че още съм си с POCO F2 PRO, а жена ми ще свикне и без него.

Може да настроиите опцията след отключване с пръстов отпечатък с приплъзване настрани или нагоре да изберете определени контакти, Настройки>Специални функции>Бързо стартиране и там избирате до 4 контакта или приложения, които се стартират веднага след отключване.
[-] 3 потребители изказват благодарност на Pantaleeva за това мнение:
  • Be6i4, simeonov_74, slon4o
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)