Анкета: Използвате ли Shazam? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, често го използвам
43.24%
16
43.24%
Да, но го използвам рядко
32.43%
12
32.43%
Не, само съм го тествал
5.41%
2
5.41%
Не, преди го използвах
8.11%
3
8.11%
Не, никога не съм го използвал
10.81%
4
10.81%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Използвате ли Shazam?
#1

[Изображение: shazambrand.jpg]

Използвате ли Shazam?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Разбира се !
Много полезно, когато ти допадне дадено парче.
Цитирай
#3

За съжаление - много български песни не ги познава.
Принципно е много добра идея. 

Махнал съм една камара други, но Shazam си го държа.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

Да, често го използвам, защото е вградено:

[Изображение: File-23-07-21-21-03-11.jpg]  

[Изображение: IMG-0331.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 1 потребител изказва благодарност на centur за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#5

Използвам го и то постоянно, някой бг песни ги познава, скоро пуснах да търси тази новата песен на Диан Соло и Деси Добрева и я намери.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sashko_Trg за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

Имаше едно приложение на Sony преди години, което много харесвах ,но го спряха и тогава пробвах  Шазам . Не ми хареса и си намерих друго по-добро BeatFind.

S21 FE
RN5 AI
[-] 2 потребители изказват благодарност на Emobul за това мнение:
  • jhoro, tolostoi
Цитирай
#7

Преди беше по-добре. От както епъл сложиха мазните си ръчички на него, не е толкова добре работа, та ползвам Soundhound. Ма много рядко ми се случва.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#8

Ползвам го често, има парчета на които не знам изпълнителя или името на песента. Идеално е.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#9

Използвах Sound Hound, имам го закупен, но няколко пъти се издъни с намирането на различни парчета предимно български. Бях сложил и Шазам успоредно с Саунд Хаунд и той се справя доста по добре. От скоро Шазам спряха ъпдейтите на енкор версията като добавиха всички функции в свободната от маркета та тя ми остава за единствената такава за песни

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#10

Да, макар и рядко, защото не си падам много-много по радиата с твърде постните им плейлисти. Върши добра работа, почти винаги намира търсената песен.
Цитирай
#11

МИ ЧЕ НЕ

GP8P
Цитирай
#12

(2021-07-23, 20:25:31)Emobul написа:  Имаше едно приложение на Sony преди години, което много харесвах ,но го спряха и тогава пробвах  Шазам . Не ми хареса и си намерих друго по-добро BeatFind.

Даамм, на Сонито беше добро, но и Енкора ми допада, понеже рядко го ползвам... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#13

Ползвах го по времето когато имах първия андроид смартфон (т.е. преди почти 10 години) но отдавна вече не го ползвам. Просто нямам нужда от подобно приложение.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#14

Преди ползвах на Сони приложението,сега Shazam.Като ми хареса някое парче по радиото,пускам Shazam да го разпознае,и после си го запазвам в You Tube.
Цитирай
#15

Приложението на Сони наистина беше много добро - trackID, ползвах го още от времето преди смартфоните, и след това, докато не го спряха. Сега имам шазама, но рядко ми се налага да го ползвам.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#16

(2021-07-23, 22:27:53)dp4u4umi6ev написа:  Използвах Sound Hound, имам го закупен, но няколко пъти се издъни с намирането на различни парчета предимно български. Бях сложил и Шазам успоредно с Саунд Хаунд и той се справя доста по добре. От скоро Шазам спряха ъпдейтите на енкор версията като добавиха всички функции в свободната от маркета та тя ми остава за единствената такава за песни
Е браво, заради теб го ъпдейтнах и сега слуша нон стоп, не като аз искам Sad
Цитирай
#17

Нещо си му задал при инсталацията без да забележиш.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#18

Нали Apple го купиха и видях, че са го вградили, та го сложих на падащото меню и го пробвах, отдалече разпозна музиката, нямаше проблеми, но досега не го бях ползвал, нямам навикът.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)