Темата е заключена
Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнения за Samsung Galaxy S22

От всичките.


Sent from my iPhone using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на whitehart за това мнение:
  • milss
Аксесоари

В Технополис Пловдив го има изложен
[Изображение: tkSOwx4.jpeg]
Дали заради цвета, но не ме грабна.

Pixel 7 Pro Hazel 

Samsung Galaxy S22 Durability Test,справя се отлично.
https://www.youtube.com/watch?v=-wKBWPTslAQ

Huawei P30

Аз цял ден нямам промяна в статуса на поръчката, като съм го поръчал за 14 в магазин, дано го имат в наличност и да дойде наистина тогава

(2022-02-10, 23:06:27)whitehart написа:  Лично съм изпратил 15-на бройки днес до крайни клиенти и това не е слух или драма. Wink


Sent from my iPhone using Tapatalk



Ако си поръчал черен, няма да е утре, а по-скоро събота, че имаше проблем с наличностите. Иначе бургундски и зелен цвят доста изпращах днес.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ех жалко, черен е да 128-ца. Ще се чака другата седмица значи.

(2022-02-11, 15:39:09)juventusarl написа:  Аз цял ден нямам промяна в статуса на поръчката, като съм го поръчал за 14 в магазин
Коя верига? 

Може ли да се поръча онлайн от оператор и получи в магазин или преордър директно в магазините им?

Доколкото видях за преордър в магазин се предлага от А1, Виваком само през сайта, Теленор не знам. Иначе аз си избрах офис на Еконт за доставката.

(2022-02-11, 14:42:35)DoryanY написа:  Samsung Galaxy S22 S22+ S22 Ultra Benchmark Test Geekbench Antutu 3DMark

Да се има предвид, че във видеото са Snapdragon версиите Wink

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

в теленор е поръчата през сайта и си избираш или, доставка с куриер или да го доставят в конкретен техен магазин, което избрах аз, но нямам никакво инфо кога ще. дойде

Galaxy S22 Ultra - Snadpragon и Exynos.
[Изображение: Y2h-BYu-St0-IZFKSur-TVWZu-MCRz0o-Gi.jpg]

 

Никъде не видях някакво инфо относно аудиото през слушалки. Постоянно повтарят само за писалката и камерата. Някой има ли информация за това?

Samsung Galasy S23 Ultra

Квия са тия луди БГ схеми. Корееца казва пускаме го на 25ти. В българия 2 седмици по рано масово се разопакова и се щракат селфита а една седмица преди старта на продажбите се очаква вече и да има няколко бройки за гаранционен сервиз. Начии на кого да вярвам аз сега?!

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !

Предходни години винаги се изчакваше датата обявена от Самсунг и тогава си получавахме pre-orderа. За това се изненадах като видях, че телефона ми е в офиса на куриера и в Понеделник ще си го получа. Никога не е ставало толкова бързо. Но гледам, че тази година няма и ембарго за онлайн ревюта на модела, явно корейците са толкова уверени в него, че не мислят да го крият до официалната дата за продажби.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • Dowper

В официалното съобщение за пресата след премиерата вече се посочва, че Galaxy S22 и S22+ поддържат опресняване в диапазона 48-120Hz, което е колкото и при Galaxy S21 и S21+. Това вероятно се дължи на технологията на панелите - LTPO 2.0 в S22 Ultra и LTPS в Galaxy S22 и S22+. В същото време в страницата на телефоните компанията продължава да твърди, че те поддържат опресняване с честота 10-120Hz.

https://mobilebulgaria.com/news/displeit...resnyavane

 

Ембарго май има....или как ще обясним, че нито един голям канал не е пуснал ревю докато по-малките правят каквото си искат?
[-] 1 потребител изказва благодарност на 100 за това мнение:
  • Bavarche

Премиера на Samsung Galaxy S22, S22+ и S22 Ultra.

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)