Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не мога да махна имена от указатела
#1

Здравейте, наложи ми се да си преименувам всички номера в указатела от латиница на кирилица, обаче останаха 4 номера които не мога да изтрия по-никакъв начин. Рових се в настройките на указатела и в аваунта на гугъл, защото всичките ми номета са там, но не успях да ги махна. Давам им изтрий и не се трият, влизах и в акаунта да ги трия от там, но там не същесъвуват.  Прилгам и една снимка, става въпрос за първите 4 имена.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-07-27, 11:49:32)Sashko_Trg написа:  Здравейте, наложи ми се да си преименувам всички номера в указатела от латиница на кирилица, обаче останаха 4 номера които не мога да изтрия по-никакъв начин. Рових се в настройките на указатела и в аваунта на гугъл, защото всичките ми номета са там, но не успях да ги махна. Давам им изтрий и не се трият, влизах и в акаунта да ги трия от там, но там не същесъвуват.  Прилгам и една снимка, става въпрос за първите 4 имена.
Пробва ли през браузър да влезеш в Гугъл, после от квадратчетата горе в дясно избираш контакти и от там дали ги виждаш ? Защото на тях пише " скоро добавени "  и според мен ще си изчезнат като добавиш нови ( макар че при мен като задържа на тях, мога да  ги маркирам и изтрия )

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

(2021-07-27, 12:19:33)OGIER написа:  Пробва ли през браузър да влезеш в Гугъл, после от квадратчетата горе в дясно избираш контакти и от там дали ги виждаш ? Защото на тях пише " скоро добавени "  и според мен ще си изчезнат като добавиш нови ( макар че при мен като задържа на тях, мога да  ги маркирам и изтрия )

Не няма ги, не се виждат изобщо нещо проблема е от телефона май.
Цитирай
#4

Кое го няма?
Къде?
https://myaccount.google.com/?nlr=1[Изображение: 1f02bfdc5b9008a2534a740892e4d986.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Опитайте следното:
(препоръчително) Запазете си всички контакти (Експорт във файл), за да не се окаже е загубено нещо. (особенно ако имате в телефонната памет)
Настрройки > Приложения > Вдясно на "Валиште приложения" има малка иконка за филтриране,
ще се появи ново меню "Филтриране и сортиране". Включете "Показване на системни приложения".
Горе с лупичката като започнете да пишете "съхр" и ще Ви излезе отдолу: "Съхранение на записите".
Изберете го и вътре натиснете най-отдолу "Принудително спиране". След това влезете
на "Устройствойсто за съхранение на данни" наиснете най-отдолу "Изчисти данните".
При отваряне на Контатките Ви ще презареди само данните на тези от SIM(s), Google и Samsung акаунтите Ви.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай
#6

Благодаря ви, за пощта, но се оправих, влязох в указатела и горе в ляво на трите чертички и там има кошче, влязох и го изтрих от там и се оправи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sashko_Trg за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#7

здравейте,
Днес се сблъсках със следната х..ня - около половината контакти от телефона ми изчезнаха (приемам обаждане без име). Контактите са в google account-а, но в телефона ги няма. Синхронизирах няколко пъти и нищо. Изтрих контактите от телефона, съответно бяха отишли в google-ското кошче - върнах ги и account-а стана ок. Влизам в телефона и те започват да се наливат (и си помислих, че всико е ок вече). Проверявам - пак същата половина от преди операциите (другите пак ги е хванала липсата). Трих кеш, рестартирах, изключвах, накрая се появи актуализация - и тя мина, след нея се рестртира телефона и пак същото - контактите ги няма. ;-((
Апарата е Galaxy S20+ 5G (SM-G986B).

Цитирай
#8

(2021-08-13, 15:30:10)ButcheR666 написа:  здравейте,
Днес се сблъсках със следната х..ня - около половината контакти от телефона ми изчезнаха (приемам обаждане без име). Контактите са в google account-а, но в телефона ги няма. Синхронизирах няколко пъти и нищо. Изтрих контактите от телефона, съответно бяха отишли в google-ското кошче - върнах ги и account-а стана ок. Влизам в телефона и те започват да се наливат (и си помислих, че всико е ок вече). Проверявам - пак същата половина от преди операциите (другите пак ги е хванала липсата). Трих кеш, рестартирах, изключвах, накрая се появи актуализация - и тя мина, след нея се рестртира телефона и пак същото - контактите ги няма. ;-((
Апарата е Galaxy S20+ 5G (SM-G986B).
От тук всичко ли е избрано?
Да не си спрял някои от тях, да са били записани примерно Само в телефона [Изображение: ab7ef67147413652cd26c469002da122.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#9

През browser като влезна в контактите на google account-та бройката е една и като синхронизирам в телефона са половината (колкото и да сихронизирам е все тая - стоят си един и същи брой).

Цитирай
#10

(2021-08-13, 19:57:41)ButcheR666 написа:  През browser като влезна в контактите на google account-та бройката е една и като синхронизирам в телефона са половината (колкото и да сихронизирам е все тая - стоят си един и същи брой).
Това имам предвид и аз, да не е да се виждат Само тези от гугъл ( за това са еднаква бройка ) , а да си спрял показването или да си изтрил другите или от телефона, или от картата....
Възможно ли е да си ги записвал като си създавал нови не в гугъл?
Гледаш ли къде задаваш да ги запази ? [Изображение: 70feb36ea7743da18096d240603cc148.jpg][Изображение: 876e3221517cc8872b23a7936a6dc7d5.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#11

така де:
web browser -> google.com -> вход -> контакти - бройка Х.
следва синхронизиране и контактите в телефона са Х/2 (преди действията телефона е празен, и след това показва контактите от google, но не са всичките).

Цитирай
#12

здравейте,
реших проблема.
Изтрих контактите от телефона и няколко групи от предишни прехвърляния, влязах в google през web - възстанових контактите от кошчето. След което налях в телефона *.vcf файл (два пъти [през bluetooth], след което контактите ги имаше 2ва пъти в телефона и 1 в google, изтрих ги и отново през web в google - възстановяване от кошчето. На последвалата синхронизация всички контакти от google account-а се виждаха на телефона.
;-))

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)