Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Потребление на Note 10+
#1

Здравейте, интересно ми е да разбера другите собственици как и колко използват телефоните си. При мен работата ми изисква и минава на 90% през телефона, мейли, обаждания и смс-и. 
Моят апарат е на 11 месеца. За това време имам 123 часа разговори и малко над 92к изпратени и получени смс-и. От известно време забелязвам на бял фон как червеният символи които сякаш са се отпечатани на дисплея. Като прегорено е явно от факта че често и за дълго са били показвани. Друг сблъсквал ли се е с този проблем или с други следствие амортизация на апарата?

Now: Note 10 Plus, Ex: Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Hiawei Mate 20 Pro, Iphone XS Max, Note 9, Huawei P20 Pro, Huawei P10 Plus, Mate 10 Pro, Samsung Note 8/S8/S7/S7 Edge/S6/S5/S4/S3/S2 and 100 more
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако има статични образи оледа прегаря. Виждал съм на витрината постоянно работещи s9...

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#3

Прегорял дисплей. Имах s8+ и беше същото. Смениха го гаранционно. Няма оправяне иначе.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)