Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei анонсира флагманите P50 и P50 Pro с HarmonyOS
#1


 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
Аксесоари
#2

Камера ревю от измамниците. https://www.dxomark.com/huawei-p50-pro-c...all-areas/
[-] 2 потребители изказват благодарност на Harbinger за това мнение:
  • ganchev, TNTKZ
Цитирай
#3

Без Гугъл за жалост са по-зле и от гаражните китайски телефони без име.
Не виждам смисъл от тях да се продават в Европа.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • fifth_root, gazibarev
Цитирай
#4

От семплите при измамниците Mate 40 Pro+ ми допада повече. При Р50 са попрекалили с ХДРа нещо

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#5

Таман оправиха местоположението и формата на предната камера. Сега отново орязан от гугъл приложенията. И цената ще е по-ниска.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

Huawei P50 и Huawei P50 Pro - Официално видео.

Още видео:

 
Цитирай
#7

голямо очакване беше този сензор на сони -IMX 800 и накрая не го представиха доколкото аз разбирам
Цитирай
#8

Прекалено големи сензори, това вече са баш котлони.
няма 5G
няма Google
Нищо, с което да впечатлят

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 2 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • airbus, gazibarev
Цитирай
#9

(2021-07-30, 18:07:28)hazART написа:  Прекалено големи сензори, това вече са баш котлони.
няма 5G
няма Google
Нищо, с което да впечатлят

Аз като гледам сензорите не са големи. Само рамките...за да направят фалшиво впечатление за нещо голямо... две нули. На друго ми напомня това. А и липсата на 5G и гугъл убива всичко останало.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Липсата в Huawei P50 и P50 Pro на 5G доведе до покачване на цените на предишните модели на бранда, които разполагат с 5G свързаност - Mate 30 Pro и Mate 40 Pro.

https://www.gizmochina.com/2021/07/30/hu...50-launch/

 
Цитирай
#11

(2021-07-30, 14:43:22)juventusarl написа:  голямо очакване беше този сензор на сони  -IMX 800  и накрая не го представиха доколкото аз разбирам

Мхм, следя им премиерите в последните години - правят помпозни събития, с много детали, информация, обяснени технологии. Всеки път детатйлно предствят сензора ... Този път просто измърмориха "50 MP True Chroma Large сензор" и до там ... Малко разясниха за технологията XD Optics ...

Честно казано очаквах много повече, но си личи, че и компанията страда ...

Тук съм качила цялото представяне на български, ако на някой му е интересно да види всичко и не е гледал събитието на живо - Huawei P50 Pro и Huawei P50

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 1 потребител изказва благодарност на divna за това мнение:
  • martoo
Цитирай
#12

значи единствената истинска новост е този монохромен сенсор и софта с който правят снимките по ествствени! Жалко, очаквах много повече особено като нямат гугъл! При това положение продажбите им ще ударят дъното в най скоро време
[-] 2 потребители изказват благодарност на juventusarl за това мнение:
  • divna, gazibarev
Цитирай
#13

Чак естествени. Нищо дростично в снимките. Нека копаят към дъното. Отдавна нямат цели.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#14

Брей че специалисти са са изказали. Huawei нямали цели и копели дъното, видиш ли..Това е доста забавно изказване,,,Спецове по дизайн и фотография също са си казали тежката дума, водещи маркетингови специалисти също са се изказали...Абе важното е да мрънка и плюе... Дрънкането за липсата на gms вече е смешно и нелепо, ама карай да върви.
Телефоните от серията P50 изглеждат чудесно според мен. Без никакво съмнение фотографските възможносто отново ще са впечатляващи и със сигурност превъзхождащи конкуренцията. Няма как краварските малоумщини да не дадат отражение върху дейността на компаниятя. Не съм особено щастлив, че модела се предлага и със снапдрагон, ама такава е ситуацията. 5g лично на мен няма да ми липсва поне още доста време, така че това не ми е никакъв проблем. Дразни м е неяснотата около разпространението на модела в световен мащаб. Чакам телефона да се появи в офертите на а1 България и бих се обзавел без никакво колебание с P50 pro.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
#15

Възмжностите на SuperZoom на Huawei P50 Pro.

 
Цитирай
#16

Нали споменаха по Колега да очакваме П50 серията у БГ. Дотогава ще има много по-добри модели, разбира се не от марката. Тя се движи с близо година закъснение. Smile

Реално нищо ново. Може би камерката на сони е някаква "новост", която не личи да изпъква с нещо от DXO. Както и нямаква моно камерка. Big Grin
-стар екран - слаган в среден клас телефони
-процесор - също слаган в по-долни класове
-среден клас бързина заряд

Единствено им увряха главите да пробият една дупка на предната камера в средата.

Явно не желаят да са в крак с модата на 5G и Гугъл и тн., или някой им сложи крак на развитието.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#17

Надявам се разбирате безсмислието на последното си изречение? Причината са Щатите Smile Среден клас бързина на зареждане? Сравнете ги със Самсунг и Ябълката, а не с другите Китайчетата Smile
Цитирай
#18

Преди слагаха най-голямите батерий, а сега малко над 4000. Занижили са всичко. Просто изкарват нещо колкото да изкарат с надежда да се оправят нещата някак. А за 5г скоро, четох как масово никой не го ползва и то основно защото са доволни и на 4г скороста, а и батерията харчела повече на 5г. И аз също карам на 4г.

Mi 10t pro

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#19

Щатите са един от седемте континента, хайде 6 без Антарктида . Имат мегдан за развитие

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#20

Вие разбрахте ли наистина безсмислието си на последното изречение в предишния си пост? А не съм забелязал 5G да влияе значително на батерията Smile И откога Щатите са континент? Надявам се да е шега, а не наистина показване на Вашите знания? И откога 50-66 W безжично или жично са средна работа? Нещо за безжичното на Самсунг или Ябълката да кажете?
Цитирай
#21

(2021-07-31, 17:32:19)QueenBG написа:  Вие разбрахте ли наистина безсмислието си на последното изречение в предишния си пост? А не съм забелязал 5G да влияе значително на батерията Smile И откога Щатите са континент? Надявам се да е шега, а не наистина показване на Вашите знания? И откога 50-66 W безжично или жично са средна работа? Нещо за безжичното на Самсунг или Ябълката да кажете?
Хайде малко да се образоваме за консумацията. https://consumer.huawei.com/bg/support/c...g00733968/. Самите хуавей го пишат. И аз съм на 4г защото нямам нужда от толкова бърз нет вероятно и ти и затова не усещаш повече да дърпа тока. Но го дърпа, ако работи с високи скорости на 5г

Mi 10t pro

Huawei Mate 10 L29 Black
Цитирай
#22

Хайде малко да вярвам на очите си и опита, защото ползвам Mate 40 pro с 5G от около 2 месеци и няма голяма разлика! Не повече от 10 % пряко сили Smile Искате да вярвам на фирмата или на собствения си опит? Затова, ако обичате, без пътевеодна светлина да ми давате! Аз си ползвам 5G Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на QueenBG за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#23

(2021-07-31, 17:32:19)QueenBG написа:  Вие разбрахте ли наистина безсмислието си на последното изречение в предишния си пост? А не съм забелязал 5G да влияе значително на батерията  Smile И откога Щатите са континент? Надявам се да е шега, а не наистина показване на Вашите знания? И откога 50-66 W безжично или жично са средна работа? Нещо за безжичното на Самсунг или Ябълката да кажете?

Половин контингент са щатите. Big Grin  Остана ли нещо американско? При 60 w  жично дето ги вадят от средната за по 200-300 доларас, били и не американски Smile То има и едни дето не си ползват 5G. Харчлък имало. Други образи дозареждат на 2А , за да им се хаби и робуват .Отпуснете се и ползвайте свободно новата технология.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#24

По последна информация версията на Huawei P50 Pro с 5G и Kirin 9000 все пак ще дебютира на пазара, но все още не ясно кога.

https://www.gizmochina.com/2021/07/31/hu...g-variant/

 
Цитирай
#25

(2021-07-31, 18:36:31)airbus написа:  Половин контингент са щатите. Big Grin  Остана ли нещо американско? При 60 w  жично дето ги вадят от средната за по 200-300 доларас, били и не американски Smile  То има и едни дето не си ползват 5G. Харчлък имало. Други образи дозареждат на 2А , за да им се хаби и робуват  .Отпуснете се и ползвайте свободно новата технология.

  Бай Тошо би казал : Тази година половин континент, догодина цял континент Smile Аз съм си отпуснат и си ползвам всичко, което мога, като не мисля за ограничения Smile Бъдете здрав  Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на QueenBG за това мнение:
  • airbus
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)