Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с разговорите
#1

Здравейте, имам Redmi note 9 pro, но от известно време имам проблем с разговорите. Когато ми звънне някой и започна да говоря, не ме чуват от другата страна. Аз чувам чудесно, но мен не ме чуват. В началото мислех, че натискам нещо с ухо, но не е това. Звънях на теленор да ги питам да не е от връзката, твърдят, че не е. Има ли възможност след ъпдейт или поради някакви други настройки да се е бъгнало нещо и затова да се получава така. Забелязах, че мобирният ми нет пък е станал доста бавен, а минах на  план с неограничени МВ и от теленор твърдят, че с рестарт на тела трябвало да се оправи, но уви... Ако някой има идея, ще съм благодарна! Хубав ден!
[-] 1 потребител изказва благодарност на radostttt за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-08-03, 13:09:30)radostttt написа:  Здравейте, имам Redmi note 9 pro, но от известно време имам проблем с разговорите. Когато ми звънне някой и започна да говоря, не ме чуват от другата страна. Аз чувам чудесно, но мен не ме чуват. В началото мислех, че натискам нещо с ухо, но не е това. Звънях на теленор да ги питам да не е от връзката, твърдят, че не е. Има ли възможност след ъпдейт или поради някакви други настройки да се е бъгнало нещо и затова да се получава така. Забелязах, че мобирният ми нет пък е станал доста бавен, а минах на  план с неограничени МВ и от теленор твърдят, че с рестарт на тела трябвало да се оправи, но уви... Ако някой има идея, ще съм благодарна! Хубав ден!
Питай в Теленор дали ти е активирано VoLTE .
Има вероятност , ако отсрещните телефони с които имаш проблем да са много стари модели и да се получава проблем с HD звука от VoLTE.
На майка ми телефонът понякога прави такива проблеми и след рестарт се оправя.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)