Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Загряват ли ви телефоните
#1

Здравейте ,имам ес10  от 2 години но от последните 3 4 актуализации го усещам че почна доста бързо да загрява.Не му е първото лято както се разбира  и не го отдавам на температурите.Отделен е въпроса че и батерията вече не е както в началото но въпроса ми е вашите усещате ли ги да загряват повече?Тези дни забелязвам че и леко ми лагва като разцъквам във фейсбук.Опитах се да почистя кеша защото никога не съм го правил но нямам слушалки които са type c.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямам проблем. S10

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Ползвам Samsung Galaxy S10 Lite. Това му е второ лято и сега като писахте, верно си грее. Много странно?
Като чели, миналата година не беше така.
Ползвам оригинален силиконов кейс от Samsung.
Иначе не съм забелязал да лагера и да бави. Бая неща имам инсталирани, но няма забавяне при никое от тях.
А, да. С последната актуализация на софтуера съм от 01.07.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#4

Сега с високите температури всяка техника си грее, предишните ми айфони не грееха, сега 12 про макс си грее доволно.
Ноут 20 ултра и той си грее, вкъщи не грее.
Имам и s10+ навън грее.
S21 ultra и той ми грее навън, вкъщи си е ледSmile
[-] 3 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • gazibarev, jhoro, vassetz
Цитирай
#5

Ако говорим за ползване на телефона навън, в тези температури е повече от нормално да грее. Та навън е 40 градуса, как няма да подминава 45 градуса телефона при ползване?
[-] 3 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • gazibarev, jhoro, NaniG
Цитирай
#6

В къщи си ми грее не навън.Ако го поровя 15мин и се затопля доста.
Цитирай
#7

При мен грее вкъщи яко дори на сърфирани на wifi

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#8

От както премина на андройд 10 почна май да грее.Как да направя изчистване на кеша като нямам слушалки type c?
Цитирай
#9

(2021-08-08, 12:44:43)sasho1bs написа:  От както премина на андройд 10 почна май да грее.Как да направя изчистване на кеша като нямам слушалки type c?

Свържи го с компа. Тогава рестартирай и влез в рекавъри

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Грее само в нас, като се замисля. Сигурно ми прави впечатление, щото е по-хладно. Но дори се е случвало да ми пари леко на ухото при разговор.
В крайна сметка си го обяснявам ,че в нас хотспотвам интернет от устройството и тва да е причината.
Иначе как се влизаше в recovery? Рестарт + power бутона + звука надолу ли беше?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#11

Звука нагоре

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#12

(2021-08-08, 14:27:19)vassetz написа:  Грее само в нас, като се замисля. Сигурно ми прави впечатление, щото е по-хладно. Но дори се е случвало да ми пари леко на ухото при разговор.
В крайна сметка си го обяснявам ,че в нас хотспотвам интернет от устройството и тва да е причината.
Иначе как се влизаше в recovery? Рестарт + power бутона + звука надолу ли беше?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Изключваш телефона, включваш го с кабел към компютър и изчакваш да покаже процента на батерията - задържаш power + bixby + звука нагоре.
От хотспота със сигурност загрява Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • sasho1bs
Цитирай
#13

Това с греенето навън въобще да не ви притеснява, и телефон с копчета да е, пак ще е топъл защото навън е жега.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#14

Ъпдейта от Юни развали нощния режим на камерата.След това дойде ъпдейта от Юли с него телефона почна да грее много и батерията пада по-бързо от преди,много хора се оплакват и то не само от България.Телефона ми е S10+.
[-] 1 потребител изказва благодарност на zamundaaa за това мнение:
  • sasho1bs
Цитирай
#15

При мен телефончето си се затопля повече от LG G5 но по-малко от LG G2 затова не виждам проблеми, НО винаги си е загрявал еднакво още от самото начало когато мрежата е по-калпава си грее повече. Когато съм си вкъщи на домашния нет не го усещам да се затопля.
s10+
[-] 1 потребител изказва благодарност на mrjackal за това мнение:
  • sasho1bs
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)