Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Блокиране на обаждания от телефонни номера, които не са в списъка
#1

Здравейте! Бих искал да ви попитам, как мога да блокирам всички обаждания от телефонни номера, които не са в списъка ми с контакти. Тук не визирам скритите/неизвестни номера. Тях съм ги блокирал от съответната опция в Galaxy S10+. Интересува ме блокирането на всички телефонни номера, които не са в списъка ми с контакти. По възможност без да използвам външно приложение от Гугъл плей. Благодаря много!

Забравих да добавя! Не само блокиране на обаждания, но и на SMS-и от телефонни номера, които не са в списъка ми с контакти.
Цитирай
Аксесоари
#2

Нямам самсунг под ръка, имаш ли опция silence unknown callers? Ако да, активирай я. След това блокираш номера от пропуснатото повикване.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

(2021-08-06, 14:36:11)pepy1 написа:  Нямам самсунг под ръка, имаш ли опция silence unknown callers? Ако да, активирай я. След това блокираш номера от пропуснатото повикване.

Разбирам, но аз искам предварително да предотвратя обаждания от такива номера, които не са в списъка ми. Тоест, да не получавам сигнали за обаждания, да не ми излизат на екрана като входящи и т.н. Все едно, че съм блокирал скрити номера – просто само ако вляза в регистъра с обаждания, само тогава да мога да разбирам дали са ме търсили такива.
Цитирай
#4

Ти попринцип от блокираните номера не получаваш известия, че се те търсили. А въпросната опция отбелязва, че те е търсил еди кой си номер без да ти звъни, само в регистъра се отбелязва като неприето. Затова после блокираш въпросния номер. За друго към монента не се сещам.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

При П30 има опция да се блокират непознати номера,намира се при оптимизатора.
Цитирай
#6

(2021-08-06, 13:57:20)aivanov1 написа:  Здравейте! Бих искал да ви попитам, как мога да блокирам всички обаждания от телефонни номера, които не са в списъка ми с контакти. Тук не визирам скритите/неизвестни номера. Тях съм ги блокирал от съответната опция в Galaxy S10+. .....

Това е едно и също. Скритите/неизвестни номера не са ти в списъка с контакти.


Прикачени файлове Миниатюри
   

1916 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)