Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезнали снимки
#1

Здравейте,

Имам S8+ от доста време и не съм имал кой знае какви проблеми с него до днес... Незнайно защо почти всички снимки изчезнаха, няма ги нито в телефона, нито в Samsung Cloud и One Drive. Да кажем 2/3 са се запазили в google disk и до там. Единственото предположение, което имам е, че причината може да бъде в една мемори карта, която в последно време ми правеше проблеми, а сега като отворих, въобще не я разпознаваше. Може би това би обяснило и защо телефонът последните няколко дни постоянно е загрял, когато и да го хвана, все е топъл.Някой да има някакви предположения и идеи как да ги възстановя, пробвах рестарти, чистене на кеш на галерия, нищо.

Благодаря предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако са били в картата и тя е дала дефект няма как да ги видиш през телефона. Свали мемори картата и я пробвай на някой лаптоп или компютър. Вече ако имаш късмет ще успееш да ги свалиш от нея и отново да си ги качиш на друга или направо в телефона. Другото е да пробваш да я извадиш и сложиш пак при изключен телефон ама едва ли е от това.
Цитирай
#3

Да не си ги трил от google снимки? Ако там ги изтриеш, се трият от паметта на всички синхронизирани устройства.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
[-] 1 потребител изказва благодарност на gazibarev за това мнение:
  • kerenski
Цитирай
#4

То това е проблемът, че не бяха в мемори картата, а в паметта на телефона, рових из моите файлове, те снимките се пазят в DCIM папката, празно е, няюа нищо. Не съм махал нищо, те точно в google снимки ги има повечето. Просто тръгнах да пращам една снимка и с изненада видях, че от около 6 000 снимки, имам останали към 70 Big Grin също така нищо друго не липсва, файлове, песни, приложения, всичко си е там, липсват само снимки и клипове...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)