Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алтернативи на лед нотификация за S10+
#1

Здравейте, сменихме на роднина старият телефон S8+ със S10+  и веднага ми се зададе въпроса, защо като го зареждам няма червена точка отгоре и като получа съобщение защо не мига лампичката.

Никога не бях се интересувал от тази екстра, и не знаех, че е толкова полезна, прочетох тук-таме и установих с ужас, че след S9, Самсунг са спрели да слагат лед лампичката.

А сега въпроса, какви алтернативи има? Като се зарежда се вижда точка или нещо на екрана и като получи съобщение да мига примерно около камерата? Пробвах няколко апликации, но ударих на камък.
Роднината в случая баща ми не ползвам Always On Display.
Помагайте, че аз ползвам iPhone и S21 ultra и такива екстри нямам Big Grin
Благодаря ви.
Цитирай
Аксесоари
#2

Тествал съм най-различни - в крайна сметка разбрах, че единствено фабричния AlwaysOnDisplay върши работа. Има модификации с GoodLock и NiceLock, но не е кой-знае какво подобрение.
Другия вариант - вземете му и смарт-часовник - така всички нотификации ще са там Smile

Samsung Galaxy S23
Galaxy Watch 4 Classic
[-] 1 потребител изказва благодарност на seemore за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

Моят избор е aodNotify. Има достатъчно настройки и начини да го персонализираш.
Накратко - когато имаш известие, AOD свети, и веднага разбираш за известието. Като естествено можеш да избираш за кои приложения да се включва и за кои не.
И така нататък... Както казах - има доста настройки.
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobytsekov за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#4

За мен най-добрата алтернатива е always on edge, платената версия за да си има всички настройки. Или кракната такава, аз съм с нея и отново всичко работи. При това приложение мига ринга около предната камера.

Ето какво точно съм теглил и работи на 100%.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
[-] 3 потребители изказват благодарност на MapTo_D за това мнение:
  • NaniG, scorceni, Victormihov
Цитирай
#5

Свалих го,инсталирах го,но как да го активирам?

Always On Display трябва ли да е активирано за да работи приложението?
Цитирай
#6

Не, не трябва да е активиран. В самото приложение има неща, които трябва да се позволят.
Питай гугъл как да го настроиш, виждал съм, че има клипове дори.

Xiaomi Mi6 --> SM G-970U --> S23
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)