Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Покупка на s21
#1

Здравейте, моля за съвет.

В момента съм с huawei p30 и го ползвам 2г.работи перфектно. Заслужава ли си да премина на s21. Благодаря ви.
[-] 1 потребител изказва благодарност на topalov212 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
Аксесоари
#2

Не и към чистия с21.
Ще ти е зор откъм батерия.
Цитирай
#3

На п30 след 2г постоянна употреба батерията издържа цял ден при доста натоварване.
S21 е единственият с нормален по голеемина за мен дисплей и не е извит, на което държа.

Никой, нищо не каза ?
Цитирай
#4

По-нов е, по-бърз е, но както каза колегата по-горе - няма подобрение в батерията. А откъм камерите, може би най-голямото предимство на S21 е възможността за заснемане на 8K видео. Не мисля, че ще усетиш голяма разлика за каквото и да използваш телефона. Ако играеш тежки игри S21 е по-бърз, но едва ли има игра, което да се опъне и да не върви гладко и на Kirin 980. По-добре виж някой флагман с по-добра батерия и с по-добри във всяко отношение камери.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 1 потребител изказва благодарност на HERUS за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#5

Благодаря. Имам питане за софтуера. На п30 е анд 10 и май няма да има надстройка. Та за това се чидя д а го продам и да взема s21 той ми е най компактен. Но ще трябва да до дам още 800лв поне?
Цитирай
#6

S21 е с пластмасов гръб, имай го впредид.
Цитирай
#7

Щом искаш компактен телефон, мисля че Sony Xperia 5 Iii ще е идеален, само трябва да го пуснат в продажба.
Цитирай
#8

(2021-08-20, 22:22:55)DoryanY написа:  Щом искаш компактен телефон, мисля че Sony Xperia 5 Iii ще е идеален, само трябва да го пуснат в продажба.

Съгласен съм с това, но ако ползваш безжично зареждане - е той няма.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)