Анкета: Бихте ли си купили някой от Samsung Galaxy Z Fold 3 или Z Flip 3? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, ще си купя Samsung Galaxy Z Fold 3
10.94%
7
10.94%
Да, ще си купя Samsung Galaxy Z Flip 3
7.81%
5
7.81%
Да, ако впечатления от собствениците са положителни
3.13%
2
3.13%
Не, защото не съм сигурен в издръжливостта им
10.94%
7
10.94%
Не, защото са много скъпи
15.63%
10
15.63%
Не, нямам нужда от сгъваем телефон
51.56%
33
51.56%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бихте ли си купили някой от Samsung Galaxy Z Fold 3 или Z Flip 3?
#26

Z flip в затворено положение може ли да прави снимки ( не селфи) с основните камери?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#27

Май тази опция важи само за селфи.

 
Цитирай
#28

Много бих искал да купя, обаче нямам желание

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

OnePlus 3T A3003  Android 9.  OxygenOS 9.0.5
iGO Primo NextGen 9.18.27.687519
[-] 1 потребител изказва благодарност на nistel_87 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#29

Не не бих го купил просто нямам интерес към подобно устройство както и смарт часовниците не са за мен също. Очаквах да обявят S21 FE защото имам интерес към него но не.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
Цитирай
#30

Преди малко ги разгледах в Технополис. Z Flip е много приятен за държане, а сгънат е по малък от кутия цигари. Мен лично много ми хареса и започвам да му се чудя. Oтначало си мислех, че когато е разгънат екрана винаги ще свети, но се гаси с пауър бутона, което е идеално когато съм в колата или в нас няма смисъл да го затварям. Гънка на екрана има, но ми изглежда надеждна, както и самият механизъм, стегнат без никакви луфтове. Все пак му дават гаранция от 200 000 сгъвания, което е около 250 на ден в продължение на две години. Единствено ме притеснява стареенето на материала от който е направен диспеля - то хубаво са го тествали 200 000 пъти, ама с времето тази пластмаса ще "изгори" я от слънеце, топлина на самия дисплей и други подобни явления.
Определено е идеален за хора, които не живеят в телефона.

Разгледах и Fold, но не е моят телефон. Задължително ангажира и двете ръце, а за да се сгъне, трябва да си осигуриш упора с палците върху екрана, което си е рисковано.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#31

Много ми допада фолд-а, но с тази малка батерия и не чак толкова бързото зарядно, направо ме отказаха.
Цитирай
#32

(2021-08-16, 10:44:50)Vi70 написа:  Единствено ме притеснява стареенето на материала от който е направен диспеля - то хубаво са го тествали 200 000 пъти, ама с времето тази пластмаса ще "изгори" я от слънеце, топлина на самия дисплей и други подобни явления.
Определено е идеален за хора, които не живеят в телефона.


Нали е с 2 години гаранция. При проблемен екран го сменят.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#33

Те са го сметнали да се скъса дисплея на 26тия месец lol

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#34

https://youtu.be/0503ryCTvps
Човека не ги пази и нямат проблем миналогодишните модели...

Изпратено от моят SM-A515F с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай
#35

Пълни глупости, аз си пазя телефоните, но по някой път си пада как "трябва", не може да се разчита, че ще се опази един телефон на 100%. Трябва да бъдеш сигурен, че можеш да си купиш нов, без да се изпада в паника.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
Цитирай
#36

(2021-08-16, 22:52:27)joring написа:  Трябва да бъдеш сигурен, че можеш да си купиш нов, без да се изпада в паника.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Е, затова си трябва пълна банкова сметка и тогава не си в паника за много неща   Big Grin

По темата: 
Не бих си взел нито един от двата, защото не им виждам приложение, z-flip е малък, fold не можеш да боравиш с него разгънат с една ръка.
Цитирай
#37

Технологията е още с детски болести, а и цената е над психологическата ми граница за телефон. След някоя и друга година, ако станат стандарт, ще си взема. Дотогава ще си ползвам конвенционален телефон без дупка в екрана и истински скрита селфи камера.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#38

(2021-08-17, 05:43:33)Victormihov написа:  Е, затова си трябва пълна банкова сметка и тогава не си в паника за много неща   Big Grin

По темата: 
Не бих си взел нито един от двата, защото не им виждам приложение, z-flip е малък, fold не можеш да боравиш с него разгънат с една ръка.

Разгънат е за снимки, филми и таблетни формати.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#39

(2021-08-17, 11:36:41)airbus написа:  .... и таблетни формати.

Ко речи, ко? Фъкбукът няма таблетна версия за Андроид, какво повече да говорим.... Сигурно думата "таблет" я има изписана в центъра на някой дартс в някое изоставено мазе в сграда на Google. Таблетите са ги зарязали отдавна.

Изпратено от Galaxy Tab S7+

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#40

И за видео не става. Тия направо ги разбиха.Lol
Как ли изглеждат снимки 16:9 на 4:3 екран......

" But when viewing a video in cinematic 21:9 aspect ratio, the Galaxy Note20 Ultra 5G actually has a tad larger viewing area than the Fold3."

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-50554.php

[Изображение: gsmarena_004.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • kayovas
Цитирай
#41

(2021-08-14, 22:58:34)airbus написа:  Z flip в  затворено положение може ли да прави снимки ( не селфи)  с основните камери?

Не,не може.
Само селфи.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#42

(2021-08-18, 07:36:07)airbus написа:  И за видео не става. Тия направо ги разбиха.
Как ли изглеждат снимки 16:9 на 4:3 екран......

" But when viewing a video in cinematic 21:9 aspect ratio, the Galaxy Note20 Ultra 5G actually has a tad larger viewing area than the Fold3."

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_...-50554.php

[Изображение: gsmarena_004.jpg]
Аз тва го казах вече в телеграм групата на Самсунга хаха. И моят 10+ е с по-голям екра при филми. Тоя фолд е перфе за браузване, четене на книги и документи. За филми тоя 4:3 формат не е много ок.
   

Sent from my Note10+ using Tapatalk
Цитирай
#43

Не бих си купил нито един.
Samsung Galaxy Z Fold 3 е с дебелина като за два телефона, началния екран е тесен, а в разгъното разстояние не става и за видео, трябва да си оправят формата, а и тази камера, хубаво, че се скрива, но качеството е зле, а и сгъвката не се знае, колко време ще издържи, което означава, че трябва да си правя експерименти.
Samsung Galaxy Z Flip 3 ми харесва повече, но нямам нужда от това сгъване, да, става компактен телефона, но не ми пречи и да е плосък, има къде да го сложа, а и там сгъвката не е сигурна, реално иновации, но за който е склонен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#44

(2021-08-14, 10:47:17)Victormihov написа:  Ем защо го продаваш още преди Фолд 3 да е излязал и да си му видял цената?
"Подлъган" от обещанията за ниска цена на кой?
Нещо ползва ли се и ти е кеф и нямаш проблем с финанси- Не се продава.
Продадох го на приятел. Винаги така правя. Телефони на по 2 до 3 месеца, пазени, като нови с 30% по ниска цена. Що да ги давам на някой непознат тарикат. И да, финансите на са фактор в случая. Особено пък Fold, на обява трудно се продава.
Та в момента имам заявка за Fold3 като ще ми изкупят един стар не струващ телефон за 250 евро. То ест цената се нормализира към 1500 евро с подарък S pen калъф. Но се колебая още Имам MI 11 Ultra и тая камера и супер бързото зареждане и инфраред ползвам. Абе тоя телефон е звяр. А с Fold правя компромис с всичките тия неща. Единствения плюс е че затворен става за една ръка. Ама отворен верно че за видео е безмислен щото кропва полвината екран. Мултитаскинга обаче е като на никой друг.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#45

Добре, жив и здрав, само не разбрах жалването ти горе, продадох го, подлъган за ниски цени, харесва ти- НЕ го продавай.
Фолд 3 го бива, но ползвам предимно iOS.
Мен не ми пука на кого продавам, само да даде парите, после, ако иска да го слага в буркан за зимата- ПУКА ми.
Цитирай
#46

Не бих си купил такъв телефон, първо че не ми трябва такъв тип, второ разбира се и заради цената която беше около 2300лв.
Цитирай
#47

Още след като представиха серията Z3 купих фолд за мен и флип за жена ми. На флипа му се скапа екрана, следователно продадох веднага фолда, още докато нямам проблеми и с него! Изгледах сумати видеа и изчетах много, че от самсунг, не отговарят за това! Сега и аз се занимавам със самсунг и се опитвам да им обясня, че аз нямам вина за скапаният им дисплей!  Твърдо НЕ , на сгъваемите телефони!


Прикачени файлове Миниатюри
       

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#48

Не знам защо 99% се срахувате от прецакване на дисплея. Всяко устрйство, било то за 100, 1000 или 2000 евро си има 2 години пълна гаранция като цяло и за всички вградени в него компоненти поотделно. То ест ако от Самсунг нещо увъртат, жалба до съд и нещата са 100% ясни. 100% !!! Също може и да се търси контакт директно с междунар. съпорт на Самсунг, ако сте недоволни от БГ мързелите. Също може и да се натисне търговеца издал гаранцията. И ,хора, просто не им се давайте. Платена е една много висока цена, имате си платежни документи който ви дават много много права. Да си иноватор не е лесно, изисква определена ангажираност.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#49

Да живееш в България, е различно от това в други европейски страни. Тук е така не само с гаранциите, а и с каското напримир или с допълнителното здравно осигуряване... Яво си забравил какво е да живееш тук!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#50

Не, не бих си купил нито някой от изброените, нито друг сгъваем, защото не ми допада идеята да го отварям/затварям с 2 ръце. Ако ще дам 2500+ лв. за телефон (което явно ще е при следващия поради неизбежност), то ще е за такъв с "1 тяло" и голям (над 6,5 инча) екран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)