Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Galaxy Z Fold 3 5G - Лични впечатления и коментари
#76

(2022-08-26, 08:46:12)Alehandru написа:  Вчера сменях оригиналния протектор в оторизиран сервиз на Самсунг, тези балончета не са по гаранция и нищо не сменят за тяхна сметка. Оригиналния протектор струва 85 лв.




Може би има значение от къде е закупен и колко време е в експлоатация от датата която е закупен.
85лв са страшно много пари за един протектор .
https://www.samsung.com/sg/support/mobil...xy-z-flip/

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари
#77

Закупен е от А1, и точно след една година експлоатация започна да прави балончета.
Цитирай
#78

Да,и при мен е така и тепърва предстой смяна !Цени не казват чак след 14дена ми обявиха на мен че ще могат да ми дадат някакъв отговор.
Май гаранцията не важи,а Samsung Care+ и то е под въпрос.
Малко съм под напрежение.По принцип нищо не може да стане, най много да заминат около 50еврака за фолиа.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • nowhere
Цитирай
#79

А не може ли направо да отидеш в Samsung Experience Store и да ти го сменят? Какви са тези 14 дни?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#80

Благодаря за идеята но точно там ми казаха че нямали фолиа на склад, и заради това нищо не могат да ми кажат по конкретно !
Да не стават недоразумения става въпрос за Австрийския Samsung Customer Service Center in Wien или SCS Vössendorf питал съм и на двете .На Samsung Customer Service Center in Wien трябва да отида лично да питам че не си вдигат телефона вече два дена и ме превключва на централата на самсунг а на другият SCS Vössendorf ми казаха чаак след 2 седмици.
Питах и за цени както и дали го поема гаранцията нищо не казаха освен че след 14 дена могат да кажат нещо по конкретно.
Малко странна работа ,но ще видим след 2 седмици какво ще кажат!
Надявам се да не чуя пак,че след 2седмици ще ми дадат отговор!

Другото което ми е интересно след поставянето на фолиото, имали балончета както и някаква гаранция ,че ако се отлепи пак на с гъвката след месец и трябва да подивее човек?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#81

(2022-08-31, 15:45:57)Compare написа:  Благодаря за идеята но точно там ми казаха че нямали фолиа на склад, и заради това нищо не могат да ми кажат по конкретно !
Да не стават недоразумения става въпрос за Австрийския Samsung Customer Service Center in Wien или SCS Vössendorf питал съм и на двете .На Samsung Customer Service Center in Wien трябва да отида лично да питам че не си вдигат телефона вече два дена и ме превключва на централата на самсунг а на другият SCS Vössendorf ми казаха чаак след 2 седмици.
Питах и за цени както и дали го поема гаранцията нищо не казаха освен че след 14 дена могат да кажат нещо по конкретно.
Малко странна работа ,но ще видим след 2 седмици какво ще кажат!
Надявам се да не чуя пак,че след 2седмици ще ми дадат отговор!

Другото което ми е интересно след поставянето на фолиото, имали балончета както и някаква гаранция ,че ако се отлепи пак на с гъвката след месец и трябва да подивее човек?

Да пообясня. Гаранционни 2 телефона нищо няма да струва.
Единият телефон е Samsung Galaxy Z Fold 3 5G смениха фолието без пари за 3мин. без да преувеличавам ,другият е Samsung Galaxy Z Flip 3 5G нямаха фолиа и го отложихме за другата седмица като получат фолиа Smile .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#82

Здравейте,и веднага с въпросчето?
Имали начин след последният ъпдейт 4.1.1 така да се настрой телефона че да се показват и последно отворените програмки?
Снимката е от интернета от Fold 4
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#83

Има. В дисплей - лента на задачите. Ако се използва обаче друг лаунчер, това не работи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dardanov за това мнение:
  • Compare
Цитирай
#84

(2022-09-17, 08:46:35)dardanov написа:  Има. В дисплей - лента на задачите. Ако се използва обаче друг лаунчер, това не работи.

след като разбрах че я има тая опция махнах Good Lock ,обаче не е същото както с Good Lock-а ,иска ми се постоянно да си седят отворените App-овете в taskleiste-то и да са ми постоянно под ръка отворените App-ове.
Дано да съм написал достатъчно разбрано Blush че и на мен ми е каша да си призная то стотици програмки, настройки и чудеса.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#85

Някой (Гугъл, Самсунг) нещо е актуализирал без да минава като системен ъпдейт. След ъпдейта до 4.1.1 при мен тази функция не работеше, с Нова лаунчър съм. От Самсунг бяха обяснили, че няма да работи, ок. Днес обаче тръгна без да правя нищо 🤔
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)