Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S20 Ultra счупен екран.
#1

Колеги, вчера строших телефона. Целия дисплей е за смяна и цените са около 500. Така или иначе не съм доволен от телефона и мислех да го махам към зимата ама момента дойде по-рано. Според вас да сменя дисплея и да го продам или да го продам със счупен - как ще взема повече пари?

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз лично не бих инвестирал в такава смяна
Бих го пуснах така ( или за части ще го вземат или ако някой е решил ще си го смени но на каквато цена и където той си реши)
А аз така съм продавал телефон счупен в долният ъгъл и човека каза че ще си го ползва така, не го дразнело

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • spitfirebg
Цитирай
#3

Според мен, ако се смени в оторизиран сервиз може би ще е по-добре, втора употреба вървят около 1000лв, ако можеш да го продадеш счупен за 500лв не си струва да се занимаваш, ако обаче ти предлагат по-малко си заслужава да го ремонтираш и да изкараш 500-550лв след ремонта.
Цитирай
#4

(2021-08-18, 11:05:16)vovalinder написа:  Според мен, ако се смени в оторизиран сервиз може би ще е по-добре, втора употреба вървят около 1000лв, ако можеш да го продадеш счупен за 500лв не си струва да се занимаваш, ако обаче ти предлагат по-малко си заслужава да го ремонтираш и да изкараш 500-550лв след ремонта.
Ако вървят 1000 втора употреба съм съгласен , ДА
Но малко ме съмнява, според мен ( без да съм проверявал ) 700-800. Зависи от състоянието ама там ми се вижда реална продажба

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Какви 1000лв втора ръка. Вече са по 700-800лв според версията.
При 500 лв екран, по -добре го ползвайте. Иначе отива на безценица от 100 лв

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#6

Според мен екрана ще умре скоро защото почнаха да се появяват зелени линии дори и по здравото. Та варианта с ползването отпада.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#7

Според мен го управи и си го ползвай. Неприятна случка, но така и така ще даваш пари за нов телефон, който надали ще успее да надмине този.
Малко или много си свикнал с този и преминаването на по слаб телефон ще го усетиш веднага.
Най вероятно си афектиран от случката и е нормално, както и че не ти допада много, но премисли хубаво за да не съжаляваш - реално погледнато за 500лв няма с какво да замениш Ултра модела.
Цитирай
#8

(2021-08-18, 13:59:43)spitfirebg написа:  Според мен екрана ще умре скоро защото почнаха да се появяват зелени линии дори и по здравото. Та варианта с ползването отпада.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

Смисъл, да го смените и ползвате вие. Ако е в оторизиран сервиз ще  продължи  да се ползва гаранцията

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#9

(2021-08-18, 13:21:25)airbus написа:  Какви 1000лв втора ръка. Вече са по 700-800лв според версията.
При 500 лв екран, по -добре го ползвайте. Иначе отива на безценица от 100 лв
Това излиза като най-честа цена в олх, и аз не знам как вървят.

Изпратено от моят SM-G998B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#10

Нямам опцията да остана без телефон дори и 1 ден. А да сменя телефона при мен е равно на часове работа. По-евтино ми е да си сменя телефона от колкото да търся временен докато оправят този. А и съм от Пловдив - тук всички казват 5-10 дни докато дойде нов дисплей.

Плюс това на мен камерата ми е от онези проблемните а с този пукнат дисплей как да докажа, че проблема с нея го е имало и преди това. А и като гледам опциите ми за хубав телефон са все над 2К, нещо вече не мога да оправдая даването на толкова пари за пластмаса която видно отива на кино за секунди.

Нямам ограничения в бюджета за нов. Имам морално такова вече за телефон над определена стойност предвид колко лесно се строши този и цената на ремонта му.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
[-] 1 потребител изказва благодарност на spitfirebg за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#11

(2021-08-18, 14:59:38)spitfirebg написа:  Нямам опцията да остана без телефон дори и 1 ден. А да сменя телефона при мен е равно на часове работа. По-евтино ми е да си сменя телефона от колкото да търся временен докато оправят този. А и съм от Пловдив - тук всички казват 5-10 дни докато дойде нов дисплей.

Плюс това на мен камерата ми е от онези проблемните а с този пукнат дисплей как да докажа, че проблема с нея го е имало и преди това. А и като гледам опциите ми за хубав телефон са все над 2К, нещо вече не мога да оправдая даването на толкова пари за пластмаса която видно отива на кино за секунди.

Нямам ограничения в бюджета за нов. Имам морално такова вече за телефон над определена стойност предвид колко лесно се строши този и цената на ремонта му.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk
Погледни тогава как вървят със счупен дисплей, снимай твоят колко е и го пускай за продажба, няма какво да се чудиш?

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#12

Ще го пусна така, да. Ако няма желаещи ще го оправя и или ще го продавам пак или ще го подаря на някой роднина. Иначе си взех едно POCO F3 за заместител. Поне е евтино и ако му стане нещо или ми писне след няколко месеца няма да ме е яд.

Sent from my SM-G988B using Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
[-] 1 потребител изказва благодарност на spitfirebg за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#13

Long story short - продадох ПОКО-то, не ми хареса. Оправих самсунга. Стъклото му се счупи отново на следващия ден (при елементарно натискане на дисплея). Пак ще ходи за ремонт, надявам се "гаранционен".

Обмислям сериозно покупката на S21 Ultra и да се свършва с тоя филм. Мнения?

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#14

Никой не е застрахован от подобно нещо, неприятно е, но се случва, сменил съм една камара телефони (без ябълката) по-добър апарат от 21 Ултра не съм имал, мое мнение според моето ползване.
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#15

(2021-08-27, 14:23:09)spitfirebg написа:  Long story short - продадох ПОКО-то, не ми хареса. Оправих самсунга. Стъклото му се счупи отново на следващия ден (при елементарно натискане на дисплея). Пак ще ходи за ремонт, надявам се "гаранционен".

Обмислям сериозно покупката на S21 Ultra и да се свършва с тоя филм. Мнения?

Моето е че ако поко-то изобщо не ти харесва е странно как Самсунга ще ти хареса достатъчно за парите, които струва? Ако камерата е супер важна ок, но иначе? Поко-то даже има някои неща, които ми харесват повече от на S21+, като едното е звука при разговор и по-силния звук като цяло за мултимедия.
Ултрата (с21) с тези размери и тегло също....
Цитирай
#16

Poco да има по-добър звук при разговор от S21
Абсурдно невъзможно
Цитирай
#17

(2021-09-04, 07:41:53)Sev написа:  Poco да има по-добър звук при разговор от S21
Абсурдно невъзможно

мОже, ако го държиш с лявата ръка Big Grin , като го наместиш се оправя.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)