Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на качествен телефон без съображения цена
#26

В дискутираната цена само Samsung S21 Ultra или iPhone 12 pro си струват. Аз бих избрал iPhone заради камерата. Освен това най-малко ще си изгуби от цената след 2 или 3 години, ако се продава. Xiaomi не е премиум и според мен има проблеми със софтуера, особено с нелогичното килване на приложение. Така например, не можах да се справя с принтирането, докато печата и системата килва принтирането и листа остава недопечатан в принтера, адски досадно (със Самсунг не беше така).

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако избирах телефон в този клас бих избрал Note 20 Ultra пред S21 Ultra
Цитирай
#28

Ами темата е: имам пари кое е най-доброто? Вие почнахте пак с пестенете и кое дава най-много за парите си.
Имаш ли пари взимаш: S21 ultra или iPhone 12 pro max и най-високите памети 16/512gb и 6/512gb, никакви Шиаомита и смучене на пръсти.
Аз така правя, почна ли оглеждане пак след 5 дена си търся друг телефон, свърших с посредствените фирми.

Преди мислех, че като почнат фирми да фалират и е зле за нас потребителите, днес мисля, че е супер това, искаш флагман има 1 или 2 и готово, не се чудиш.
Може и Фолд 3 да погледнеш, аз лично мисля, че са малко зелени още, но на живо е впечатляващ.
Цитирай
#29

(2021-08-27, 11:28:36)solo5 написа:  Ако избирах телефон в този клас бих избрал Note 20 Ultra пред  S21 Ultra

И аз! Note-a си е Note... S винаги е бил по ниско!

Иначе като цяло няма много избор. Напоследък излизат само гадни апарати. S21 е един от тях. Струва много, недомислен е и те така.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#30

Аз сменям телефоните през месец. Пробвал съм всичко за което си струва да се дадат пари. В момента съм с Mi11 Ultra. Предпочетох го пред s21 Ultra заради:
1. Процесорът на Ексинус - много съм си патил от тия. Дори конкретно от 2100
2. Камерата - Не харесвам как Самсунг изсветляват кадрите. Да правят ги по ярки , но стават плоски и най вече неестествени.
3. Инфраред - е ползвам си го редовно.
4. Зареждане - Ми11 се зарежда буквално за няколко минути. Безценно ако си разсеян и вечерта не си го закачил.
Уточнявам , че моят Ми11 е ЕВРОПЕЙСКА версия и няма нищо от постоянно дискутираните софт. бъгове, недомсилици , проблеми , реклами и подобие. И върви много по гладко от който и да е Самсунг.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#31

За пореден път ... Mi 11 Ultra си е със самсунг процесор.

Цитат:Snapdragon 888 is built using Samsung's 5nm EUV fabrication process.

TSMC винаги е бил най добрия производител на чипове. За съжаление Snapdragon за момента не работят с тях.

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#32

(2021-08-29, 11:39:01)Legend написа:  За пореден път ... Mi 11 Ultra си е със самсунг процесор.


TSMC винаги е бил най добрия производител на чипове. За съжаление Snapdragon за момента не работят с тях.

Е какво общо има кой е произвел чипа с неговото качество?
TSMC са произвеждали 808 и 810, но бяха печки.
От 820 до 845 са произвеждани от Самсунг, имало ли е оплаквания?
Самсунг произвеждат почти цялата 7-ма серия на Снапдрагон, проблемни ли са.
В момента май всички 5нм чипове греят, пак ли е виновен Самсунг.
Има си периоди в които се омазват нещата, дали е само от чипа или цялостна конфигурация на телефона не се знае.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#33

(2021-08-28, 15:13:26)Victormihov написа:  Ами темата е: имам пари кое е най-доброто? Вие почнахте пак с пестенете и кое дава най-много за парите си.
Имаш ли пари взимаш: S21 ultra или iPhone 12 pro max и най-високите памети 16/512gb и 6/512gb, никакви Шиаомита и смучене на пръсти.
Аз така правя, почна ли оглеждане пак след 5 дена си търся друг телефон, свърших с посредствените фирми.

Преди мислех, че като почнат фирми да фалират и е зле за нас потребителите, днес мисля, че е супер това, искаш флагман има 1 или 2 и готово, не се чудиш.
Може и Фолд 3 да погледнеш, аз лично мисля, че са малко зелени още, но на живо е впечатляващ.

Да, и тези 1-2 ще скочат до 5 хилки защото няма кой да се състезава с тях, правилно мислиш...

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#34

(2021-08-29, 11:39:01)Legend написа:  За пореден път ... Mi 11 Ultra си е със самсунг процесор.


TSMC винаги е бил най добрия производител на чипове. За съжаление Snapdragon за момента не работят с тях.

То и Мини ползват двигатели на Рено или Пежо , ама са доста по приятни коли от френската ширпотреба.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Bavarche за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#35

(2021-09-04, 22:20:41)Bavarche написа:  То и Мини ползват двигатели на Рено или Пежо , ама са доста по приятни коли от френската ширпотреба.

Е, чак ширпотреба... за хубаво Рено или Пежо с високо ниво на оборудване и макс екстри си трябва да се ръснеш 50-55к++ ако тия пари са ти за ширпотреби - евала, дано и останалите стигнем това ниво. Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • jhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)