Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco F3 - dual apps
#1

Здравейте, някой може ли да ми каже дали телефона поддържа два Вайбъра. Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Да. Поддържа.
Настройки - приложения - клониране (dual apps) - слагаш отметка на Вайбър
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • petio1986
Цитирай
#3

Здравейте!

От няколко месеца имам проблем с Dual Apps и в частност с втори Viber - не мога да изпращам файлове от галерията (от изпращане на файлове става) и като ми пратят на мен снимка, не мога да я отворя.

Някой сблъсквал ли се е с въпросния проблем и има ли решение?

Поздрави!

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
Цитирай
#4

На последния седмичен от xiaomi.eu - няма грижи
Цитирай
#5

Аз съм със стоковия ROM, въпреки че имам проблема със светването на екрана при разговор. Изчаквам MIUI 13, за да върна заводски настройки.

HTC Magic -> Samsung Galaxy Nexus -> Xiaomi Redmi Note 2 Prime -> Xiaomi Redmi Note 4X -> Samsung Galaxy J7 (2017) -> Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 8GB
Цитирай
#6

Здравейте!

От няколко месеца на няколко по-нови и бюджетни Шами-а забелязах че е махната опцията да Има в менюто настройки - клонирани приложения.. Сещам се за Редми Ноут 11, а сега имам Поко М4 пр0 и е същото... ЩО ТАКА, пичове?

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#7

На Xiaomi.eu го има
Сигурен ли си, че не е в Settings - Apps - Dual apps?
Цитирай
#8

(2022-07-29, 06:44:58)suffer написа:  На Xiaomi.eu го има
Сигурен ли си, че не е в Settings - Apps - Dual apps?

Аз взех Redmi Note 12 4G и го няма.
Цитирай
#9

Скрийншот, моля!

Ако ти е на български телефона може да пише някаква глупост, но на глобален ром си го има като Apps/Dual Apps
Даже излиза в търсачката
Цитирай
#10

Виж в приложението Оптимизация, дълго дръпване от долу нагоре (или две) да се отвори Toolbox > Приложения > Клонирани приложения.
[-] 1 потребител изказва благодарност на milstan за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)