Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorola Edge 20 - лични впечатления и коментари.
#76

Има явно някаква опция която не разбирам, това го отворих случайно. Някой запознат да даде малко информация?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#77

Малко как се справя телефончето


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#78

Прави ми впечатление, че за час използване на Фейсбук ти е изхабило само 3% батерия,
а по принцип фейса бе трябвало да е хард консуматор
Цитирай
#79

Не знам но диспеля наистина кърти отвсякъде . Такъв мазен , искрящ направо да го онодиш . Просто Моторолата говорим за про модлеа е брилянт .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
[-] 1 потребител изказва благодарност на fuckinggood за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#80

Между другото екрана е на автоопресняване
Цитирай
#81

Volte работи ли при тези телефони?С Realme съм,но волте не работи с БГ операторите и се чудя дали да го сменям с Моторола....
Цитирай
#82

Това е realme 7 работещ с карта на виваком


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#83

Снимай отгоре до батерията,да се види че е активно.След това може да обясниш как си го накарал да работи,ако може.
Цитирай
#84

Това е realme 7 работещ с карта на виваком
Цитирай
#85

Относно Волте-то (и VoWiFi при Вивата) - аз имам карти и от трите оператора и услугата се поддържа при всички... Стига да ви е провизирана СИМ картата Big Grin

При Теленор и А1 вероятно ще трябва да разговаряте с оператор. При Виваком можете сами да си я провизирате, ако вече не е, с СМС до номер 1701 -

  • За активиране на услугата VoLTE изпратете SMS с текст „START” или „СТАРТ“
  • За деактивиране на услугата VoLTE изпратете SMS с текст “STOP” или „СТОП“
  • За активиране на услугата VoWiFi изпратете SMS с текст „START WiFi” или „СТАРТ WiFi“
  • За деактивиране на услугата VoWiFi изпратете SMS с текст “STOP WiFi” или „СТОП WiFi“
  • За проверка на статуса на VoLTE и VoWiFi изпратете SMS с текст „CHECK” или „ПРОВЕРКА“
  • При всяко активиране и деактивиране на услугата е необходимо да рестартирате Вашето устройство
Инструкциите са взети от сайта на Виваком, последното меню от графата "често задавани въпроси".
Цитирай
#86

Трябва да пробвам дали ще издържи 10ч сот

Следва опит за 10ч дисплей

Направо ме изумява този телефон

Ето и горе


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на vladoimbecila за това мнение:
  • divna, Ivan_GT
Цитирай
#87

(2021-11-19, 22:24:06)solo5 написа:  Съвсем в реда на нещата
Аз не съм фен на протекторите през последните години.
Ако не е фабричен, шанса да направи подобен проблем е много голям

За Edge 20 взех протектор от технополис, оригинален на Моторола за 15 лв. само. Пасна отлично и няма никакви проблеми като тези за които е писал колегата. 
Иначе аз съм с телефона от месец и половина и съм доста доволен от представянето му. Батерията можеше да бъде малко по-добра, но не е болка за умиране. Това май е максимума, който съм извличал.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 2 потребители изказват благодарност на Al Pacino за това мнение:
  • divna, MMJ
Цитирай
#88

От 24 часа съм с Edge 20. Преди това съм бил с други 2 модела на марката. Всичко е на ниво според очакванията, Единствено не ми харесва звука - крачка назад спрямо предишните модели, които също бяха моно, но не дрънчеше така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на legaltk за това мнение:
  • divna
Цитирай
#89

(2022-03-01, 16:25:07)legaltk написа:  От 24 часа съм с Edge 20. Преди това съм бил с други 2 модела на марката. Всичко е на ниво според очакванията, Единствено не ми харесва звука - крачка назад спрямо предишните модели, които също бяха моно, но не дрънчеше така.

не крачка назад а 100 метра назад.
Само заради тъпия говорител го продадох.
Десетки телефони са ми минали през ръцете и на такова недоразумение не се бях натъквал никога.
мечтая да дойде момента да направят най-накрая истински премиум телефон..

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#90

Edge 30 Pro е със стерео звук, добри камери, но няма телефото камера и няма водоустойчивост.

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#91

Къде е наличен 30 Pro.

Galaxy Tab S8+
Цитирай
#92

(2022-03-07, 19:28:33)Steve написа:  Къде е наличен 30 Pro.
В еМАГ - Тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Steve
Цитирай
#93

(2022-03-07, 19:28:33)Steve написа:  Къде е наличен 30 Pro.

В Озон oфертата включва и слушалки Smile

Над силата е само умението да я владеем!
Цитирай
#94

Дойде Android 12 за Edge 20. Също и update на сигурността към 01.03.2022 г.
Благинка си е. Струва ми се, че звука вече не дрънчи като тенекия.
[-] 1 потребител изказва благодарност на legaltk за това мнение:
  • divna
Цитирай
#95

Преди няколко дни си взех edge 20 pro (няма отделна тема за про модела), андроид 11 си е моя? Дано скоро излезе ъпдейт за 12 и при мен. Иначе като за телефон под хиляда лева без договор мисля че е добър избор, не че няма забележки, но то и в темите за най-скъпите флагмани не липсват такива...
[-] 2 потребители изказват благодарност на E_Dechev за това мнение:
  • Be6i4, divna
Цитирай
#96

Не ми излизат нотификациите от фейсбук в лентата с известия. Някой друг с подобен проблем с този телефон? Започнах да се чудя от телефона ли е или от самота приложение. Пробвах всичко, което се сетих, включително и връщане на фабричните настройки, но без резултат. Телефона е нов. Идеи?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)