Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Невъзможност за блокиране на мобилен номер
#1

Здравейте! Случва се нещо много странно при мен. Проблем имам предвид. Непрекъснато ме тормозят по телефона една банкова институция. Става въпрос за Credissimo. Непрекъснато ми пращат SMS. Всеки ден по десет SMS. Няма как да ги помоля да престанат, тъй като по стечение на обстоятелсвата съм техен длъжник. Въпросът е: как да блокирам това нещо, от което ми пращат постоянно SMS? Натискам върху аватара (то не е аватар дори), нищо не излиза като номер, за да го блокирам. Тоест, това изглежда като име без номер. Пише само Credissimo и до там. Никъде няма опция за блокиране на номер. И върху името натискан, но нищо. А при SMS от други хора или компании, при които излиза номер, нямам проблем да блокирам.

Моля ви, помогнете ми. Телефонът, който ползвам, е Samsung Galaxy S10+.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен приложението за СМС е Messages на гугъл,има опция като задържиш пръст на съобщението и излиза опция,горе 3 те точки,в дясно да се блокира.

Huawei P30
Цитирай
#3

Малко в страни от темата, на час по 10 СМС-а да ти пращат, няма как да намериш по-бързо парите. Това не са разбрали, затова кредити само от банки. С тях поне можеш да се договориш.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • jhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)