Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на нов телефон
#1

Здравейте,
След 4 години с Galaxy S8 е време за нещо ново. Но какво да е то?
Ето някои неща на които държа:
1. Същият тип дисплей. За предпочитане пак извит(edge)
2. Добра камера. Нямам фотоапарат, затова снимам с телефона.
3. Ако може да не е тухла. Не държа на супер голям екран.( S8 ми заспа в ръката от първо докосване. Тегло и размери са му перфектни за мен.
4. Най- тежката игра, която играя е Real Racing 3. Хардуера и на s8 ми стигаше за нея
5. Нотификации: Виждам че в по-новите модели няма led notification. Много ми е полезен. AOD не ми харесва и не искам да ползвам. Новите модели поддържат ли smart screen? ( като го вдигнеш екрана светва и виждаш на lockscreen-a нотификациите.
6. 3.5 мм жак: До колкото гледах, 3,5 мм жака остава в по-средния клас телефони, а при флагманите го няма. Да ясно е че с адаптер ще мога да ползвам слушалки, но когато е трябва да се зарежда, трябва да ги вадя или да купувам безжично зарядно, или пък безжични слушалки?
Безжичните слушалки могат ли да се ползват и с wi fi? Четох че заради еднаквата честота на wi fi и bluetooth не ставало? Ставало само на мобилни данни? Това вярно ли е ?
7. Да има слот за 2 сим карти.
Общо взето това е като изисквания и чуденки. Ще се радвам да дадете предложения
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Посочи и цената - за ориентиране.

 
Цитирай
#3

Asus ROG Phone 5 бих ти препоръчал ако задължително трябва да има жак.
Иначе OnePlus 9 Pro. Трябва да кажеш и бюджет де. Иначе за честотите, няма да имаш проблем, честотната лента е разделена на порциийки от по няколко херца и съответно няма как да си пречат и създават смущения.
И на последно място има адаптерчета с които можеш да слушаш музика и да зареждаш едновременно.
Цитирай
#4

Да, забравих бюджета. 1300лв
Цитирай
#5

Бих хвърлил едно око на Xiaomi Mi 11 или Oppo Find X3. Успех.

 
Цитирай
#6

(2021-08-29, 09:28:22)NoMaD написа:  Бих хвърлил едно око на Xiaomi Mi 11 или Oppo Find X3. Успех.
Да, добри вариянти са. Като софтуер как е Оппо-то? Чета че потребителите на Хиаоми се оплакват от бъгове след последните ъпдейти.
Цитирай
#7

Ако проявяваш интерес към модела, може да погледнеш в тази тема - Oppo Find X3 Pro - Лични впечатления и коментари

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)