Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#26

5g може и да не дочакаме скоро от родните оператори.
Цитирай
Аксесоари
#27

5G с Пиксели надали ще видим, поне в близкото бъдеще у нас, тъй като трябва съответния модел да бъде включен в списък за ползване на 5G услугата от оператора, което при условие, че Гугъл няма официално внос на телефоните си за България, не виждам как ще стане...
Цитирай
#28

(2021-09-09, 14:05:56)scenic написа:  5G с Пиксели надали ще видим, поне в близкото бъдеще у нас, тъй като трябва съответния модел да бъде включен в списък за ползване на 5G услугата от оператора, което при условие, че Гугъл няма официално внос на телефоните си за България, не виждам как ще стане...

Четох спекулации, че Пиксел 6 може и да не е лимитиран за конкретни пазари. Което лично аз не вярвам, а дори и да е така, пак няма 5Г гаранция Smile
В такива случаи не знам на кого да ме е яд, на Епъл или на Гугъл  Big Grin
Цитирай
#29

Google Pixel 5a 5G - Ревю

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#30

Тази цена обаче, на Ситител, е силно завишена, най-меко казано...
Цитирай
#31

(2021-09-10, 13:05:23)scenic написа:  Тази цена обаче, на Ситител, е силно завишена, най-меко казано...

Хич да не е се доближава до двойна... Аз се престраших, ще го взема от щатите и ще стискам палци да е първия ми телефон, който да не се скапе. До сега всички са ходили в сервиз гаранционно, а аз съм от хората, които ги пазят. Дано не се налага, но ако трябва пак тук ще питам за сервиз ?
Цитирай
#32

(2021-09-10, 13:44:42)InfernoElite написа:  ...Дано не се налага, но ако трябва пак тук ще питам за сервиз ?
В Ситител въпреки, че ги продават, не ги сервизират. Иначе за ремонт може тук: gsm сервиз :
Телефон:
+359 877 77 20 77  | +359 877 77 30 77
Адрес:
София, ул. Граф Игнатиев 13
между площад Славейков и
площад Гарибалди (срещу Orange)

 
Цитирай
#33

Миналия Пиксел са ми го сервизитали без никакъв проблем, даже беше супер бързо - за 5 дни. Но информацията е полезна, благодаря!
Цитирай
#34

За сервизиране в Ситител ли става въпрос?

 
Цитирай
#35

(2021-09-10, 14:44:50)NoMaD написа:  За сервизиране в Ситител ли става въпрос?

Ремонтираха ми го в гаранция, един или два пъти, не помня. Къде точно се е случило това - не знам. До колкото помня ги питах и ми казаха, че го пращат към Гугъл. По принцип не са много словоохотливи...
Цитирай
#36

А защо не Pixel 6, който ще бъде представен в средата на октомври, очаква се да има и глобална версия.

 
Цитирай
#37

Защото този отговаря на изискванията ми. Поръчан е, ще почакам до средата на октомври да дойде. До тогава ще го избирам някак с милото ми изстрадало покселче единичка.
Цитирай
#38

Честито! Тогава ще чакаме за първи впечатления и снимки.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • InfernoElite
Цитирай
#39

(2021-09-12, 22:43:07)NoMaD написа:  А защо не Pixel 6, който ще бъде представен в средата на октомври,  очаква се да има и глобална версия.

В тази връзка, каква се очаква да е цената за Европа на Пиксел 6?? Visslar
Цитирай
#40

(2021-09-18, 18:32:39)scenic написа:  В тази връзка, каква се очаква да е цената за Европа на Пиксел 6?? Visslar
Очакваната цена:
Pixel 6 - $899-$999
Pixel 6 Pro - $1099-$1199

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#41

Пак аз в въпрос, благодаря, че сте така отзивчиви. Чакам днес или утре телефона (изчака ми се чакАлото) и понеже отдавна не съм имала нов, може ли малко съвети както за първоначалното зареждане, така и за след това с цел оптимална и дългосрочна работа на батерията?
Цитирай
#42

(2021-10-16, 14:48:56)InfernoElite написа:  Пак аз в въпрос, благодаря, че сте така отзивчиви. Чакам днес или утре телефона (изчака ми се чакАлото) и понеже отдавна не съм имала нов, може ли малко съвети както за първоначалното зареждане, така и за след това с цел оптимална и дългосрочна работа на батерията?

На всякъде пише, че няма нужда. Аз лично гледам първите няколко пъти да изтощя до края батерията (1-2%) и зареждам до 100%. После вече, както дойде.

OnePlus X - Pixel 5
Цитирай
#43

(2021-10-16, 14:48:56)InfernoElite написа:  Пак аз в въпрос, благодаря, че сте така отзивчиви. Чакам днес или утре телефона (изчака ми се чакАлото) и понеже отдавна не съм имала нов, може ли малко съвети както за първоначалното зареждане, така и за след това с цел оптимална и дългосрочна работа на батерията?
Препоръчвам като за първо зареждане докато зареди до край. След това, за по-дълъг живот на батерията да се зарежда между 20-80%. Успех с исползване на устройството!

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • InfernoElite
Цитирай
#44

И ,ако може да се ползва по-слабо зарядно.Най-добре е през USB на компютър.
[-] 1 потребител изказва благодарност на svetofar за това мнение:
  • InfernoElite
Цитирай
#45

Зарядно 2A също върши чудесна работа, ползвам такова от години за всичките си устройства.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • InfernoElite
Цитирай
#46

В Blind теста за камери Google Pixel 5a успя да се наложи над iPhone 13 Pro и OnePlus 9 Pro.
В теста участваха 16 модела, представени през текущата година:
Samsung Galaxy S21 Ultra;
ZTE Axon 30 Ultra;
Asus ROG 5;
Lenovo Legion Duet;
Sony Xperia Pro i;
Oppo Find X3 Pro;
Xiaomi Mi 11 Ultra;
OnePlus 9 Pro;
Google Pixel 6 Pro;
Google Pixel 5a;
iPhone 13 Pro;
Motorola Edge;
Zenfone 8;
Poco X3 GT;
Microsoft Surface Duo 2;
Realme GT.

 
Цитирай
#47

Едно допълнение към горното видео"сляп" тест на камерите на смартфоните от 2021 година,интересно сравнение.
Цитат:Интересно е, че снимките направени от Pixel 5a толкова много се харесаха на потребителите, че този смартфон изпревари новия Pixel 6, както и iPhone 13 Pro и OnePlus 9 Pro.  Едно от възможните обяснения за този феномен се крие във факта, че много от нещата, които правят камерата на смартфона добра, са част от неговия софтуер, а не от хардуера. Това се нарича изчислителна фотография, а Google има голям опит с тази технология.
https://www.kaldata.com/%d1%82%d0%b5%d0%...75286.html

Huawei P30
Цитирай
#48

(2021-09-13, 20:07:40)InfernoElite написа:  Защото този отговаря на изискванията ми. Поръчан е, ще почакам до средата на октомври да дойде. До тогава ще го избирам някак с милото ми изстрадало покселче единичка.

Привет, привет!!! Надявам се някой да види това, което ще напиша сега в най-скоро време, защото ми се е отворило възможност за този телефон (Главно го искам, защото има добра батерия и headphone jack) 

Единственото, коеото искам да попитам и да знам със сигурност е дали телефона работи с българските оператори? На Yettel съм не съм на 5G план и малко или много не ми пука за 5G... единствено искам готин телефон с headphone jack, който да работи...
Цитирай
#49

(2022-05-24, 20:24:22)to6na6 написа:  Привет, привет!!! Надявам се някой да види това, което ще напиша сега в най-скоро време, защото ми се е отворило възможност за този телефон (Главно го искам, защото има добра батерия и headphone jack) 

Единственото, коеото искам да попитам и да знам със сигурност е дали телефона работи с българските оператори? На Yettel съм не съм на 5G план и малко или много не ми пука за 5G... единствено искам готин телефон с headphone jack, който да работи...

Работи без проблем с Теленор, и аз съм техен абонат. Моят е купуван от щатите, ако има някакво значение. Има си своите кусури, но аз си го харесвам и си го ползвам вече повече от половин година без проблеми. Бъгна ми се цитата, не знам как да го оправя от телефона, сори Smile 
[-] 1 потребител изказва благодарност на InfernoElite за това мнение:
  • to6na6
Цитирай
#50

(2022-05-24, 20:24:22)to6na6 написа:  ....Единственото, коеото искам да попитам и да знам със сигурност е дали телефона работи с българските оператори? На Yettel съм не съм на 5G план и малко или много не ми пука за 5G... единствено искам готин телефон с headphone jack, който да работи...
В България Pixel работи с всички оператори.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • to6na6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)