Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Redmi note 9 pro още на miui 11
#1

Към днешна дата още съм на miui 11. Как да получа ъпдейт до 12?


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

От къде купи телефона ?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

По интернет - buy best, фактурата е на Трейд хевън ЕООД - София
Цитирай
#4

Това не е официалния европейски или глобален ром. Доколкото разбрах с това означение VF накрая е някаква версия за vidafone. Защо тяхния ром не иска да се ъпдейтва не мога да кажа. Незнам доколко си навътре с материята за флаш на ромове, но препоръчвам да го смениш в официален европейски.

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на BlackBone за това мнение:
  • cobratax
Цитирай
#5

Ок, благодаря! Не съм много запознат с флаш на ром, но ще поровя в нета/ youtube. Не съм сигурен, но мисля че гаранцията ще падне при отключване на bootloader и флашване на ром. Предполагам, не е опасно за телефона щом е официален ром за модела. Ако можеш да да ме насочиш откъде да изтегля официален ром, ще съм благодарен!
Намерих тази тема:
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99260
Предполагам, че е това което ми трябва.
Цитирай
#6

Гаранцията ще падне, ако го занесеш отключен в сервиза и те видят, че е отключен и решат да я анулират Smile
Винаги можеш да си флашнеш нормален EEA (EU) ROM И да си го заключиш пак.
Мисля, че само при Самсунг имаше как да се види дали е бил отключван един телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • cobratax
Цитирай
#7

Този мит за отпадането на гаранция при рутнат телефон не се ли "разби" отдавна - тоест, нямат право да ти откажат гаранцията.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • cobratax, sokkoban
Цитирай
#8

Заключване на рома след флашване не е ли опасно! Някъде тук днес четох, че може да се брикне
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=99905
Мнения 11, 12 и 13
Цитирай
#9

Oпасно е ако заключиш глобален телефон с китайски ром или китайски телефон с глобален ром.
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • cobratax, sokkoban
Цитирай
#10

Или пък сменяш региона на Испания и получаваш веднага ъпдейтите...ее пак не е официален европейски де. Пак е с VF накрая.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)