Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Microsoft Authenticator VPN
#1

Здравейте колеги, 

Някой подкарвал ли е Microsoft Authenticator или друга подобна програма на устройстро без инсталиран официален gms ?
В момента телефона е с инсталирани gms, самата програма си я инстралирвам, но при влизане в акаунта ми излиза съобщение - Push notification registration failed We couldn`t register for push notification.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мдаа.... епичните push notification... голямата болка, за съжаление все още няма адекватно решение.. уж има GMS а в същото време ги имаш колкото да инсталираш приложения от маркета... при мен дори синхронизацията на контактите не работеше като хората.. затова и се наложи да го сменя основно заради Push notification, защото през голяма част от времето работя през телефона... ако в някой светъл двн се намери решение или се оправят със щатите си взимам веднага пак huawei-че , че тия глупави самсунги са мноого далеч от истината, ама много...
Цитирай
#3

Кой точно пуш не ти работи ?
По-подробно, моля.
Цитирай
#4

На гугълските приложения основно, не помня вече с подробности , но май само вайбъра известяваше като хората.. всичко друго, включително и приложения от трети страни като примерно олх , които ползват гугълските пуш нотификации не ми вадиха известия... имаше и много малка част приложения (не помня точно) кои , които пък изобщо не тръгваха точно с това съобщение , че не се поддържат пуш нотификации..
Цитирай
#5

Ако имате проблеми с нотификациите, пробвайте този метод.
Аз имам п40 про с инсталиран GMS, който бавеше или не идваха нотификациите.Това ми оправи проблемите и всичко си бачка(olx,ebay,gmail и тн)
https://www.youtube.com/watch?v=ADOjJGuVIQc&t=1s

Honor Magic 5 pro Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на galev_90 за това мнение:
  • g1kata
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)