Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Swift Backup - Бекап на важната информация!
#1

Здравейте!

Колко важна за Вас е информацията на телефона? А, колко често си правите бекап? 

Аз например имам инсталирани 73 приложения и в повечето имам персонални настройки. В началото инсталирах и конфигурирах всичко едно по едно, но това отнема приблизително час, а и понякога не помня къде, какво съм настроил. 
Е, има решение и то се казва – Swift Backup! Линк към Google Play тук. Запазва приложения и техните настройки; съобщения (SMS-и); разговори (Call logs); тапети и WiFi мрежи. Ползвам програмата повече от месец и съм страшно доволен! 
Има два начина на запазване на информацията – локално, в главната директория на паметта на телефона, папка Swift Backup и/или в облак. Пълен списък на поддържаните облаци ще намерите в края. Аз лично ползвам Google Drive.
Програмата има безплатна и платена версия. Аз ползвам платената. Lifetime абонамента е само 11.99 лв., а за година – 4.69 лв.. 
Какви са ограниченията на безплатната версия не мога да кажа. Ако някой я ползва нека допълни. Също така съм с Root права, но доколкото видях няма проблем да се инсталира на неRoot-нат телефон, но дали има ограничения не мога да кажа!
Това не е платено спонсорство! Пиша тези редове защото имам желание.
   

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
[-] 3 потребители изказват благодарност на Ivan_Bonev за това мнение:
  • alexbg67, jhoro, жоро
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте отново!

Днес ще ви говоря за опциите за архивиране (бекап).
Освен да правите цялостен бекап на приложенията, които имате инсталирани, можете също да избирате само определени.
Когато сте създали бакап, можете да актуализирате приложения, които са се обновили след като сте го създал.
В случай, че сте инсталирани нови приложения след като сте създал вече бекап, можете спокойно да добавите новите към съществуващия бекап.
При възстановяване можете да избирате между всички или само определени приложения.
Имате опция да enable/disable (*не се сещам за дума на български в момента)  на приложения от списъка на бекапа.

LG Optimus 4X HD 1/16 -> S3 Neo 1.5/16 -> Huawei P10 Lite 3/32 -> Samsung A50 4/128 -> Redmi Note 9 Pro 6/128 -> Mi 10T 5G 6/128 -> S23 Plus 8/512
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)