Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Замяна на п30 про със Самсунг с21/айфон 12

Е те ако не работят коректно за iOS, какво остава. Това в кръга на шегата, да нямат проблем, добре са оптимизирани.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • dessexc
Аксесоари

(2021-09-20, 16:01:22)dudi4ek написа:  Взех и аз да се навивам за ябълка 13.Коректно ли работят на микромеките приложенията за ИОС,по-точно Уърд и Ексел.?В смисъл : издаване ,редактиране,изпращане по мейл,вайбърр и т.н.?


Идеално си работят, аз имам платен Майкрософт акаунт и потърсих в Гугъл дали може и без, излиза, че може, та не би трябвало да е проблем. Доста по-добре работят от на последните ми телефони, макар че и на тях съм писала курсови работи лол Исках да прикача видео на екрана да покажа, но не става

Всички приложения работят и изглеждат по- добре на айфона при мен. Само не ни харесва любимия ми ап за филтри, но вас това едва ли ви интересува Big Grin


Sent from my iPhone using Tapatalk

(2021-09-17, 00:14:57)mitko.stefanov написа:  Зависи до какви пари . Аз използвам Anker Soundcore Liberty Air 2 и съм изключително доволен . Доста добър бас , добър и силен звук , 25-27 часа с кейса държат (иначе слушалките с едно зареждане държат 5-6 часа) и кейсът поддържа безжично зареждане . За тези пари (120 лева ги взех на промоция от 160) надали има по-добро нещо .

Малко офтопик, но понеже си търся читави слушалки /тапи/ да те попитам - шумоподтискането върши ли работа и дали имат достатъчно сила - в смисъл като увеличиш звука имат ли "запас" до максимума преди да е неприятно висок звука за слушане продължително или не? И как те чуват хората на които звъниш по телефона при шумна среда около теб? За мен е важно да са доста силни и да имат що гподе читаво шумоподтискане.

Redmi note 8 pro
Ex Nubia M2

(2021-09-29, 08:19:39)krasimir77 написа:  Малко офтопик, но понеже си търся читави слушалки /тапи/ да те попитам - шумоподтискането върши ли работа и дали имат достатъчно сила - в смисъл като увеличиш звука имат ли "запас" до максимума преди да е неприятно висок звука за слушане продължително или не? И как те чуват хората на които звъниш по телефона при шумна среда около теб? За мен е важно да са доста силни и да имат що гподе читаво шумоподтискане.
Шумоподтискането за мене е добро . Ако ги сложа и някой ми говори , много трудно го чувам . Иначе като сила аз на макс не мога да ги издържа . Силнички са доста . Иначе като звук навън са добре , но ако е доста шумно и слушалките малки приемат този звук макар , че съм говорил с тях навън и не са се оплаквали . Имах само един случай когато се оплакаха и то беше , защото бях на голямо кръстовище и всеки натискаше колата на макс и само бучаха . Може да видиш в ютуб как е звука при разговор .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 2 потребители изказват благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • dessexc, krasimir77

Уважаеми колеги (и колежки), с прискърбие (или пък не) съобщавам, че напуснах Андроид братството и отидох при iOS (iPhone 12). Като се вземе в на пред вид, че никогаш не съм се сблъсквал с нея, съм като в небрано лозе и все още се чудя кое от къде и как става.

Това че си купил ябълка, не означава че си напуснал андроид братството Big Grin 
Андроид е ово е стандарт Lol 
На толкова много места го има, че и да искаш не можеш да му избягаш

(2021-10-19, 12:42:29)imthedevil написа:  ... Като се вземе в на пред вид, че никогаш не съм се сблъсквал с нея, съм като в небрано лозе и все още се чудя кое от къде и как става.

Поемам вината върху себе си, след като останах във въпросното лозе с iPad-а (подарък от роднини, не от мен) на жена ми, щото така и не намерих общ език за 6 години с него, а ти се тюхкаш на "нулево ниво" на познанство.

(2021-10-19, 12:42:29)imthedevil написа:  Уважаеми колеги (и колежки), с прискърбие (или пък не) съобщавам, че напуснах Андроид братството и отидох при iOS (iPhone 12). Като се вземе в на пред вид, че никогаш не съм се сблъсквал с нея, съм като в небрано лозе и все още се чудя кое от къде и как става.


Честит нов телефон Smile аз с 12 про свикнах за около седмица. Месец по- късно вече си го обожавам толкова, че даже за пръв път от 5 години си купих протектор за екрана, добавих дори и за камерите :д


Sent from my iPhone using Tapatalk

Значи какъв е изводът, че човек не трябва да се страхува да пробва нещо ново, защото може и да му хареса.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • dessexc

И аз се предадох и минах на iOS с един IPhone Max Pro.Все още се мъча да свикна,но мисля,че ще е бързо?

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Samsung Galaxy S10 Plus,Prism White
Samsung Gear S2 Sport Watch
Huawei P20 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на Nilson за това мнение:
  • dessexc

(2021-10-19, 12:42:29)imthedevil написа:  Уважаеми колеги (и колежки), с прискърбие (или пък не) съобщавам, че напуснах Андроид братството и отидох при iOS (iPhone 12). Като се вземе в на пред вид, че никогаш не съм се сблъсквал с нея, съм като в небрано лозе и все още се чудя кое от къде и как става.

Колега, всеки момент и аз напускам братството на Андроид  Huawei P30 Pro. в посока IPhone 13 (чакам си бройката) и през мен предстои същия сблъсък в новия свят. Ако имаш съвети ще съм благодарен..И честито за телефона! .
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)