Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

въпрос относно гт2
#1

Здравейте, колеги. От вчера съм с хуавей гт2. Искам да попитам как мога да си инсталирам къстъм циферблати, защото доколкото разбрах трябва да се тегли някакво друго приложение на хуавей здраве?
И другият ми въпрос е има ли циферблати освен началните 3-4 опции, които могат да се правят на AOD?

HUAWEI Ascend P7
Цитирай
Аксесоари
#2

Без Huawei здраве все едно нямаш телефон, задължително инсталиране и всичко ще е Ок.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

(2021-09-04, 10:36:08)Kurtew написа:  Здравейте, колеги. От вчера съм с хуавей гт2. Искам да попитам как мога да си инсталирам къстъм циферблати, защото доколкото разбрах трябва да се тегли някакво друго приложение на хуавей здраве?
И другият ми въпрос е има ли циферблати освен началните 3-4 опции, които могат да се правят на AOD?

Аз по този мачин слагам къстъм циферблатите. От линка под клипът сваляш барнатото здраве, махаш предишната версия, тегкиш и си качваш къстъм циферблатите
http://hwgtfaces.com/index.htm

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#4

А къстъм цифърблатите могат ли да остават на AOD? и евентуално как се случва това

HUAWEI Ascend P7
Цитирай
#5

И аз от два дни съм със същият часовник, пробвах няколко варианта да качвам циферблати, но удрям на камък. А барнатото здраве от линка в третият пост въобще не тръгва при мен...

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#6

(2021-09-04, 22:38:19)iwan33 написа:  И аз от два дни съм със същият часовник, пробвах няколко варианта да качвам циферблати, но удрям на камък. А барнатото здраве от линка в третият пост въобще не тръгва при мен...

Изтрии HMS, ако го имаш.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • iwan33
Цитирай
#7

(2021-09-04, 22:38:19)iwan33 написа:  И аз от два дни съм със същият часовник, пробвах няколко варианта да качвам циферблати, но удрям на камък. А барнатото здраве от линка в третият пост въобще не тръгва при мен...

И при мен не щеше, ама след като деинсталирах здраве-то изтеглено от маркета, после инсталирах барнатото - всичко се нагласи

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
[-] 1 потребител изказва благодарност на TNTKZ за това мнение:
  • Krisign
Цитирай
#8

(2021-09-05, 08:19:38)TNTKZ написа:  И при мен не щеше, ама след като деинсталирах здраве-то изтеглено от маркета, после инсталирах барнатото - всичко се нагласи

А изтривал ли си HMS? Защото аз пробвах на два пъти и не ми се получи, та се питам - защо? А бях си изтеглил прекрасни циферблати от 4PDA.

The Truth is out there.
Цитирай
#9

Не съм слагал hms, само деинсталирах здравето от маркета, и инсталирах моднатото от линкът и се получи.Ама съм със Самсунг S21U

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128
Цитирай
#10

Точно след деинсталирането на HMS нещата при мен се получиха.
П.П. Къде изчезна темата за часовника?

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#11

(2021-09-06, 17:50:40)TNTKZ написа:  Не съм слагал hms, само деинсталирах здравето от маркета, и инсталирах моднатото от линкът и се получи.Ама съм със Самсунг S21U

Ясно. Аз съм с Huawei P40 Lite и явно заради това не ми се получава. Изписва ми,че вече са дадени права на друго приложение.

The Truth is out there.
Цитирай
#12

Модифицираното Здраве може да се инсталира само на не Хуавей телефони. Къстъм циферблати не могат да стават на AOD.
[-] 1 потребител изказва благодарност на panamera за това мнение:
  • Krisign
Цитирай
#13

Как става закупуването на циферблати? Има някои, които много ми харесват, този на снимката примерно...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi mi 9 lite
Xiaomi redmi note 4x
Цитирай
#14

(2021-09-22, 16:36:24)iwan33 написа:  Как става закупуването на циферблати? Има някои, които много ми харесват, този на снимката примерно...
Напиши във сърча на сторето TM129 то се вижда че така се казва. [Изображение: 80f0d51b3fa515d397c3b50576791a56.jpg]

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

P20 Pro Twilight
[-] 1 потребител изказва благодарност на Pusheka за това мнение:
  • iwan33
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)