Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматично изтриване на снимки от Huawei P30Pro
#1

Здравейте! Имам Huawei P30Pro от август миналата година. Забелязах, че след някакъв незнаен период от време се изтриват автоматично снимките, направени с камерата. В момента последните снимки, с които разполагам са от 23-ти септември, т.е. не е кръгла година. Имам направени резервни копия в google, а доскоро и в облака на Huawei, но мястото се изчерпа. Прегледах, доколкото ми позволяват знанията, настройките на телефона и google, но никъде не видях да има опция за автоматично изтриване. 
 Другият проблем е със снимките изпратени по viber. Те също се изтриват автоматично след някакво време. Тях, обаче, за разлика от тези, направени с камерата, не ги виждам и в профила ми в google (излиза само черен екран, не зарежда снимка). Странното е, че мога да ги отворя от компютър, т.е. само на телефона не зареждат. Била съм и с други Андроид устройства (Самсунг), но такива проблеми с изчезване на снимки не съм имала. Ще съм благодарна, ако няма има предположения и съвети на какво се дължат тези проблеми.

Прикачвам screenshot от снимка в папка "Viber" и синхронизираните копия в google.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
Аксесоари
#2

Според мен след като ти се е запълнило пространството в облака на хеавий,за това не ти се запазват в телефона.Пробвай от настройки-горе на Huawei ID акаунта-маркираш-отиваш на Облак и деактивирай галерия.Аз още като ми се запълни мястото прецених че няма смисъл да качвам снимките на две различни места,и влезнах на сайта им https://cloud.huawei.com/ и ги изтрих от там,после спрях синхронизацията там.А за снимките в гугъл фотос,влез в приложението-долу в дясно-библиотеки-снимки на устройството-преглед и маркираш вайбър-синхронизация,при мен се виждат снимките.

Huawei P30
Цитирай
#3

Всичко е маркирано и синхронизирано, но се виждат само първите 4-5 снимки, които са налични и в телефона. Нищо друго не се вижда.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)