Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Повреден екран - съвети за ремонт
#1

Здравейте, екрана ми се повреди - свети в бяло почти целия, като телефона работи, но съответно е неизползваем. Изпускан е и има лека пукнатина в долния десен ъгъл, предполагам от изпускането след някакво време е станал и проблем с платката на LCD екрана. Къде да го дам за ремонт (няма гаранция) и дали се ремонтира изобщо или трябва да се купи нов панел ?

Sony CMD J5 ->  Nokia 3510i  -> Siemens M45 > Siemens M65 -> Samsung i600 -> HP IPAQ 614c -> Htc G1 -> Samsung GT I9000, ROM -> Samsung i9305 (SGS3 LTE) -> Iphone5 16ГБ -> LG G2 16GB (WHITE)
Цитирай
Аксесоари
#2

Оригинален беше 580лв, по спомен толкова платих в оторизиран сервиз на samsung
Цитирай
#3

(2021-09-07, 16:20:37)axlastro написа:  Къде да го дам за ремонт (няма гаранция) и дали се ремонтира изобщо или трябва да се купи нов панел ?

Странна дилема?
Екран не се ремонтира - сменя се!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#4

(2021-09-07, 16:20:37)axlastro написа:  Здравейте, екрана ми се повреди - свети в бяло почти целия, като телефона работи, но съответно е неизползваем. Изпускан е и има лека пукнатина в долния десен ъгъл, предполагам от изпускането след някакво време е станал и проблем с платката на LCD екрана. Къде да го дам за ремонт (няма гаранция) и дали се ремонтира изобщо или трябва да се купи нов панел ?
Препоръчвам интервенцията да стане в оторизиран сервиз, съветвам да се обърнеш в Сръчко сервиз ЕООД.

 
Цитирай
#5

450лв взеха за смяна на дисплея преди около 5-6 месеца в гаранционен сервиз на Самсунг.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)