Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми излиза 4G на дисплея и резултата в Укла е разочароващ
#1

На дисплея ми като пусна мобилни данни ми дава само H а не LTE или 4G и като пусна спийд тест на Укла е ужас.На Виваком съм.А всъщо и volte не ми излиза ..проверявах в настройките уж всичко е наред ..моля за помощ...Телефона е Samsung S20+LTE от България е купуван не е внос.
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

От настройките, зададено ли му е да търси 4G мрежа

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

(2021-09-08, 02:07:08)boxeo написа:  На дисплея ми като пусна мобилни данни ми дава само H а не LTE или 4G и като пусна спийд тест на Укла е ужас.На Виваком съм.А всъщо и volte не ми излиза ..проверявах в настройките уж всичко е наред ..моля за помощ...Телефона е Samsung S20+LTE от България е купуван не е внос.
Благодаря предварително

Някаква вероятност да се използва стара сим карта изрязана да влезе в слота?

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#4

Да от мрежи пише Lte 3g задал съм ги

Да зададено е всичко да търси ,не зная от какво може да е

Картата е нормална не е рязана и т.н.

Много ме дразни това ,,дайте ми идей
Цитирай
#5

Остави го да търси само LTE
Цитирай
#6

(2021-09-08, 08:36:37)batala написа:  Някаква вероятност ...

... мястото да е със слабо покритие? Слаб сигнал от мрежата на Виваком!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#7

(2021-09-08, 14:22:19)jhoro написа:  ... мястото да е със слабо покритие? Слаб сигнал от мрежата на Виваком!
Вероятно е пробвано в няколко населени места и някои от тях големи градове.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай
#8

(2021-09-08, 14:25:38)batala написа:  Вероятно е пробвано в няколко населени места и някои от тях големи градове.

[Изображение: strahotna-logika.gif]

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#9

Ст.Загора е града на центъра живея..а що се отнася да го оставя да търси само 4g неможе то поше lte,3g автоматично свързване това е ...аз се обадих но нямаха свободни служ....ще пробвам днес
[-] 1 потребител изказва благодарност на boxeo за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#10

(2021-09-09, 01:17:50)boxeo написа:  Ст.Загора е града на центъра живея..а що се отнася да го оставя да търси само 4g неможе то поше lte,3g автоматично свързване това е ...аз се обадих но нямаха свободни служ....ще пробвам днес

Така е на повечето апарати, които съм виждал. Избира се между „2G“ и „2G/3G/4G“, като във втория случай апарата сам избира стандарта - според силата на сигнала.
Стара Загора е доста населен град. Вероятно капацитета на клетките не е достатъчен, за всички свързващи се устройства. Особено с новите изисквания на ЕС - за ограничаване интензитета на излъчване.
Я пробвайте някъде - извън центъра. Даже - извън града.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#11

Пробвай с настройки-нулиране-нулиране на мрежови настройки.

Huawei P30
Цитирай
#12

От каде не го намирам

Да нулирах ги нищо все същото ..аз ще им се обадя ейсега да ги питам нали са най-бързата мрежа в страната ........
Цитирай
#13

(2021-09-09, 10:18:23)DoryanY написа:  Пробвай с настройки-нулиране-нулиране на мрежови настройки.

И какво очакваш да се получи?
Нулираш настройките на телефона - не на клетката.
(2021-09-09, 10:29:29)boxeo написа:  Да нулирах ги нищо все същото ..аз ще им се обадя ей сега да ги питам нали са най-бързата мрежа в страната ........

„Най-бързата“ ... ама средно статистически! Като цяла мрежа - не персонално.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#14

Ето какво прави Нулиране на мрежови настройки. https://bg.androidhow.eu/%d0%ba%d0%b0%d0...b8-%d0%b2/

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)