Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблеми с контактите Android 11 Nokia G20
#1

Здравейте,
Имах Nokia 6.1 с Android 10 ONE. Повреди се и си закупих Nokia G20 с Android 11 ONE. Възстанових си всичко без проблеми от акаунта си в Google. Когато търся контакт по име ( Gosho…) ми излизат по няколко на един номер (стандартен номер, по няколко от Skype, Viber …). Когато ги скролвам по букви (A,B,C ...) нямам проблем - само по един на дадено име. От няколко дни забелязах, че не мога и да добавям нови контакти - уж ги добавя, но след малко липсват. Помагайте, моля.
Цитирай
Аксесоари
#2

Доста почетох и си поиграх с телефона - нищо не намерих. Открих обаче нещо съществено - след като изключа мобилните си данни и Wi-Fi - запомня нови контакти. В момента, в който разреших мобилните си данни - новият ми контакт изчезна. Явно проблемът е синхронизацията с акаунта ми в Google - той ги трие.
Цитирай
#3

В настройки-акаунти-Гугъл включени ли са синхронизациите?

Huawei P30
Цитирай
#4

Да - включени са. Нали идеята е контактите да се съхраняват, за да могат да се възстановят при нужда. Явно трябва да ги изключа.
Да - като изключих синхронизацията не се изтрива новия контакт.
Цитирай
#5

Не знам при Нокия как е,но при другите марки са включени,и всичко си се запазва,и в гугъл контакти също.

Huawei P30
Цитирай
#6

Явно ще изкарвам контактите си периодично в .vcf - поне докато оправят бъга си.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)