Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Автоматичен Snooze на алармата - случвало ли ви се е?
#1

Здравейте, не ми се създаваше цяла тема за този въпрос, но не видях някъде да има тема за общи приказки, та... Тази седмица за втори път ми се случва алармата да звънне за 2-3 секунди и да се спре сама (за след 5 Мин). А телефона дори не е до мен, да кажеш да правя някой жест - нещо. Аз поне спя леко и веднага ме събужда, но ми е любопитно при някой друг случвало ли се е и има ли решение, защото така сега му нямам доверие... Върви обяснявай после на шефа, че алармата сама се изключвала   Big Grin

Телефона е S20+

ПС Сега реших да изчистя датата на алармата и кеша, който е събрала някак си и ще видим дали ще ми направи пак този номер. Но все пак ми е любопитно случвало ли се е и на друг
Цитирай
Аксесоари
#2

В настройките на алармата Snooze включен ли е ?
Цитирай
#3

(2021-09-10, 10:14:40)BisVal написа:  В настройките на алармата Snooze включен ли е ?

Ами той е включен, но идеята ми е, че сутринта алармата започва да звъни и докато си отворя очите тя автоматично спира и си пуска Snooze, без дори да докосна телефона. Всеки ден си пускам ръчно една и съща аларма, 2 пъти го прави тоя номер. То дори и да стане и да не съм я чул, след 5 мин пак ще звънне, не е фатално. Но не мисля, че е ок да имам съмнения в алармата, знам ли я, тя може и сама да се mute-не ?
Цитирай
#4

(2021-09-10, 10:35:44)CivicLover написа:  ...  сутринта алармата започва да звъни и докато си отворя очите тя автоматично спира и си пуска Snooze, без дори да докосна телефона.

Дали не го пипаш в просъницата - без да се усетиш?

Принципно се будя 1-2 секунди преди алармата.

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#5

(2021-09-10, 10:41:28)jhoro написа:  Дали не го пипаш в просъницата - без да се усетиш?

Принципно се будя 1-2 секунди преди алармата.

Невъзжмно, държа го на едно скринче и трябва да стана за да го стигна (това е процес от разсънването хаха). Значи телефона звънна, отварям си очите и днес дори гледах към него и видях как сам си мина на Snooze. Сега се замислих, че миналия месец не ми тръгна алармата, бях на 99% сигурен, че съм я пуснал, но викам сигурно нещо съм я бутнал като затварям апа. Ще го наблюдавам още известно време, да се надявам, че няма да прави повече този проблем..

Предполагам, че алармата си има някаква опция след определено време сама да мине на снуузе, все пак няма да звъни вечно ако не си там, но просто докато звънне 2-3 секунди и се пуска.

Ама нека не ви занимавам с моите morning routines, темата я пуснах с цел ако на някой друг се е случвало и е намерил причината. Ако до довечера няма отговор админите може да я местят в коша
[-] 1 потребител изказва благодарност на CivicLover за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#6

Има доста оплаквания в Google Store за неработещи аларми,специално за Samsung и Xiaomi.
https://www.chip.cz/novinky/androidova-a...i-vyrobci/
Превиди си го с Google,статиятс е на чешки.

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk

OnePlus One,Xiaomi Mi4
[-] 1 потребител изказва благодарност на mastodon за това мнение:
  • CivicLover
Цитирай
#7

Щом има проблеми с часовника на гугъл, по добре да се потърси друг часовник в маркета,например https://play.google.com/store/apps/detai...n_US&gl=US

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • CivicLover, jhoro
Цитирай
#8

На мен ми се случваше няколко пъти през последните седмици. Добре, че съм в отпуск и не беше толкова важно да стана. При мен решението се оказа, че е от MI Controller, приложение, което инсталирах малко преди това. Въпреки, че то няма никаква връзка с алармата, я беше прецакало. Звънне за секунда- две и се изключи. Махнах го и се оправи.

Добре тренираните рефлекси са по бързи от късмета.
[-] 2 потребители изказват благодарност на scorceni за това мнение:
  • CivicLover, jhoro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)