Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Черен екран и незареждане на Redmi Note 9 Pro
#1

Здравейте
Имам проблем с Redmi Note 9 Pro който спира и остава на черен екран и тръгва единствено с задържане на Старт Бутон или бутон ^ и Старт Бутон. А след като изгасне седящ на зарядно няма индикация да зарежда както и след пускане на телефона по горните 2 начина индикира, че няма заряд и стой на 1% въпреки ,че е бил 4 часа на зарядно. На скоро го ъпдейтнахме на MIUI 12.5.1 като се надявахме ,че ще се оправи, тъй като от преди време има този проблем но от време на време. Сега след Ъпдейта не се промени нищо освен, че зачести ! Предварително благодаря на отзовалите се !
Цитирай
Аксесоари
#2

Вкарай го в Recovery режима и от там го зареди и след това му сложи по стара версия на MIUI

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Как да я сложи?
Цитирай
#4

На мен ми се струва по-скоро хардуерен проблема. Може би е най-добре да потърсиш услугите на някой сервиз, гаранционен или не.

Изпратено от моят Redmi Note 9S с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)