Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

X96 max+ Постоянно се включва сам
#1

Здравейте. От скоро птитежавам въпросния бокс X96 max+ Проблема е ,че като го изключа вечерта, на другия ден като се прибера от работа, самичък се е включил. Какк мога да го предотвратя това. 
Бокса е със софтуера с който си дойде от Алито, не съм го пипал.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
Аксесоари
#2

Да е гаснал тока?


Sent from my iPad using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на kery70 за това мнение:
  • lyubo_mir
Цитирай
#3

(2021-09-18, 14:13:56)kery70 написа:  Да е гаснал тока?

Sent from my iPad using Tapatalk

Не е гаснал, нямало е и токови удари, а и навсякъде съм със защити и такива разклонители на Sono. А ако спира тока разбирам по часовниците на уредите понеже искат сверяване.

(2021-09-18, 14:13:56)kery70 написа:  Да е гаснал тока?


Sent from my iPad using Tapatalk


Не е гаснал, нямало е и токови удари, а и навсякъде съм със защити и такива разклонители на Sono. А ако спира тока разбирам по часовниците на уредите понеже искат сверяване.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#4

Питах, понеже ми бокса като спре тока и после дойде се включва сам. Нямам идея, успех.
Цитирай
#5

Дай му захранване от ЮСБто на телевизора и няма да се включва повече, ще зависи от неговото състояние, удобно е.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • kery70
Цитирай
#6

Спри CEC-a
Цитирай
#7

Това е едно от най-удобните неща... Smile

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#8

(2021-09-18, 23:09:20)tolostoi написа:  Спри CEC-a

Спрян е.

(2021-09-18, 19:15:01)alexbg67 написа:  Дай му захранване от ЮСБто на телевизора и няма да се включва повече, ще зависи от неговото състояние, удобно е.

Какъв кабел трябва да взема за целта?

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#9

Такъв, с какъвто си зареждаш смартфона или подобни джаджи, при условие, че е предвидено да захранваш бокса през Микро или тайп Си ЮеСБи вход. Ако е само с адаптер би могло някой да ти го преправи. Зависи как е изпълнено при твоя. Идеята е ТВто да е източник на захранване, ако е загасен на ЮСБтата няма ток. Другия вариант е, като мен: навеждаш се и пускаш/спираш разклонителя всеки път (в хола съм с мибокс ес и той е с адаптер, спирам реално всичко: ТВ, АВР, Бокс, ДВД и т.н. но там гледам рядко, другото изпълнение е, както го описах вече).

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
[-] 1 потребител изказва благодарност на alexbg67 за това мнение:
  • lyubo_mir
Цитирай
#10

(2021-09-19, 09:24:25)alexbg67 написа:  Такъв, с какъвто си зареждаш смартфона или подобни джаджи, при условие, че е предвидено да захранваш бокса през Микро или тайп Си ЮеСБи вход. Ако е само с адаптер би могло някой да ти го преправи. Зависи как е изпълнено при твоя. Идеята е ТВто да източник на захранване, ако е загасен на ЮСБтата няма ток. Другия вариант е, като мен: навеждаш се и пускаш/спираш разклонителя всеки път.

Благодаря. Засега ще го вадя от контакта.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай
#11

Любомир, ако кабелът не излиза отвътре Бокса предполагам едно такова те устройва напълно: https://www.amazon.com/CableDeconn-Volt-...B012VLKXKM

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#12

(2021-09-19, 09:45:03)alexbg67 написа:  Любомир, ако кабелът не излиза отвътре Бокса предполагам едно такова те устройва напълно: https://www.amazon.com/CableDeconn-Volt-...B012VLKXKM

Супер. Благодаря много.

Lenovo K910 ; Motorola atrix 4G; Nokia n97 mini
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)