Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къстъм Ром Pixel Experience PLUS за Mi10T / Mi10T Pro
#26

Оправи ми се приложението на дск, но батерията все още е леко лоша на мобилни данни.
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-09-29, 10:40:40)lfc4lifebg написа:  Оправи ми се приложението на дск, но батерията все още е леко лоша на мобилни данни.

Пробвай да не е от 5G-то

За всичко си има решение Smile
Цитирай
#28

Излезе новата версия за октомври  Smile
Цитирай
#29

Колеги по принцип до колкото си спомням би трябвало със всички къстъм ромове да е разрешен записа на разговори при пиксел може ли да каже колегата как е и къде се пазят записите, как се пускат да се прослушват? Другото нещо което малко ме спира е опцията на стоковата камера с показването на часа и датата снимките това при Gcam мисля, че го няма ..
Аз иначе съм качил на моя pitchblack recovery и за него ми е въпроса мога ли да направя бекъп на всичко за да тествам някой ден пиксел ром , но ако рева да мога да върна всичко как си е било с приложения настройки с EU ROM?

Xiaomi 12T/8/128
Цитирай
#30

(2021-10-12, 15:00:20)jovanoty написа:  Колеги по принцип до колкото си спомням би трябвало със всички къстъм ромове да е разрешен записа на разговори при пиксел може ли да каже колегата как е и къде се пазят записите, как се пускат да се прослушват? Другото нещо което малко ме спира е опцията на стоковата камера с показването на часа и датата снимките това при Gcam мисля, че го няма ..
Аз иначе съм качил на моя pitchblack recovery и за него ми е въпроса мога ли да направя бекъп на всичко за да тествам някой ден пиксел ром , но ако рева да мога да върна всичко как си е било с приложения настройки с EU ROM?
Не мога да ти кажа, защото върнах глобалния ром. Така и не успях да накарам пиксел ромът да заработи без този дрейн на батерията .

Изпратено от моят M2007J3SG с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

Някой да даде актуална информация към настоящия момент дали е доволен от този РОМ ?

HTC Wildfire -> Sony Ericsson Xperia Arc S White -> Nokia Lumia 900 White -> Samsung Galaxy Nexus -> Samsung Galaxy Note -> HTC One X+ 64GB -> LG G2 16GB Black -> Iphone 5 16 BG Black -> LG G3 16GB Titan -> Xiaomi Mi Note 3 6/64 -> Xiaomi Mi 10T 8/128 Cosmic Black & Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#32

Канал в Телеграм за ъпдейт за Custom Rom
https://t.me/Gauguin_Updates
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)