Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 22 Ultra - може да се появи още през декември 2021 г.
#51

Не виждам какво значение има колко хора сме. Тази програма е за лоялни клиенти - такива има навсякъде, които ще се радват да взеамт новия телефон изгодно. Няма да са вързани към оператора. Много успешно работи и в САЩ и в ОК, сигурно и на други места, където нямам поглед. За програмите за студенти да не отварям дума ...

Над силата е само умението да я владеем!
Аксесоари
#52

Тия програми няма как да са по-изгодни от това сам да си го продадеш и си купиш нов модел след година.
Такива програми има и за коли и доста клиенти се хващат на тази въдица.
Може би единствено Сащ нещата са по-розови.
В Бг нещата са още с мисленето на 70тте, те още в Бг те карат да подписваш договор като идеш при някой оператор, нещо което отдавна отпадна в много държави, влезеш при някой 2г няма мърдане.
Има държави презнинтернет преминавам от оператор на оператор след 4 дена при него, без договори и нищо.
Същото е и с банковта сметка.

В България сме още комунизъм, и да има я има trade program размяна, така ще те обръснат, че все едно си купуваш 3 телефона не един.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Victormihov за това мнение:
  • alexbg67
#53

С риск да разводня малко темата бих желал да направя селднто напомняне - преди малко повече от 3г. дори и за България имаше такава кампания за връщане на стар телефон, в случая Galaxy Note от 4 нагоре при покупката на Note 9. Тогава отстъпката беше 400лв, независимо от състоянието на телефона, като имаше опция да бъде допълнително оценен и да ви бъде възстановена сума над тези 400лв. В моя случай тогава, при стартова цена на устройството около 1950лв на свободна продажба се получи следното: първа отстъпка с избрания от мен план - около 450-470лв, след това 400лв по въпросната кампания (върнах Note 4, ползван 2г.) и накрая ми върнаха още 80-90лв след допълнителна оценка на състоянието му - та телефона ми излезе малко под 1000лв, които можеше да платя в брой само.

Не са лоши тези програми, дано отново има нещо подобно в бъдеще.

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на slavia_13 за това мнение:
  • divna, Dowper, NaniG
#54

Преди час Котката загатна, че може дизайна да не е P или 11 за камерите, ето и потвърждението, 100% потвърдено:

Samsung Galaxy S22 Ultra Camera Design
[-] 1 потребител изказва благодарност на Dowper за това мнение:
  • divna
#55

Е толкова ли нямаше какво да измислят, че чак да копират Велвет...
#56

Виж следващия му пост, спестеното тегло от камерите отива за писалката и отново ще тежи колкото S21 Ultra.
#57

100 пъти е по-добре от това "P".
#58

Е щом е взето от ЛГ, няма как да не е по-добре. Wink
#59

Samsung Galaxy S22

Ще бъде представен на Galaxy Unpacked Event на 8 февруари 2022 @ 10:00 AM ET
Предварителните поръчки стартират в деня на премиерата
Физическите продажби ще започнат на 18 февруари 2022

Samsung Galaxy S21FE

Ще бъде представен на Galaxy Unpacked Event на 4 януари 2022
Предварителни поръчки няма да има.
Физическите продажби ще започнат на 11 януари 2022

Източник: Jon Prosser

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • Dowper, MeltrumSpectrum, NaniG
#60

Датата влиза в календара Smile
Според мен S22 Ultra ще е достоен ъпгрейд. Разбира се, според това от кой модел ще ъпгрейдваш Smile Но като цяло хардуера отново ще е на ниво. Подобрен стилус, нов графичен чип, подобрен камера сензор. Ще има надявам се и някоя друга софтуерна глезотия с която да ни изненадат.

 Samsung Galaxy S22 Ultra – духовният наследник на Note серията (реални снимки)

Как говориш, след като нямаш мозък? - попита Дороти.
- Не знам - каза Плашилото - но тези, които нямат мозък, много обичат да говорят.

[-] 1 потребител изказва благодарност на MeltrumSpectrum за това мнение:
  • divna
#61

Още по-висока пикова яркост също - над 1800 нита. Ще е интересна оценката от DisplayMate.

Над силата е само умението да я владеем!
#62

Изглежда доста обещаващо и определено му се чудя, но.....9,1мм дебелина се очаква и вероятно някакво страшно тегло пак. Много ми липсват по-тънките и леки телефони от минали години, като взема в ръката 21ултра все едно вече съм й сложил кейс такова е усещането.

От друга страна S22pro се очаква да е 7,6мм и доста по-компактен при 6,5" екран, което е супер, но там пък ще липсват, някои неща откъм камера... Не се знае Mi12 от конкуренцията какво ще предлага, а там поне ще е със SD със сигурност за разлика от 2200, което ще получим тук от Samsung.
#63

Теглото на S22 Ultra ще е същото като на S21 Ultra.
#64

Вероятно, или малко отгоре в предвид, че и дебелината е увеличена от 21ултра. Единствения позитивен момент, е че новия дизайн вероятно ще позволява една идея по-тънък кейс, но пък с извития екран и това не е сигурно дали е възможно. Общо взето ще е тухличка както и да го гледаме.
#65

(2021-11-10, 10:00:25)100 написа:  Изглежда доста обещаващо и определено му се чудя, но.....9,1мм дебелина се очаква и вероятно някакво страшно тегло пак. Много ми липсват по-тънките и леки телефони от минали години, като взема в ръката 21ултра все едно вече съм й сложил кейс такова е усещането.

От друга страна S22pro се очаква да е 7,6мм и доста по-компактен при 6,5" екран, което е супер, но там пък ще липсват, някои неща откъм камера... Не се знае Mi12 от конкуренцията какво ще предлага, а там поне ще е със SD със сигурност за разлика от 2200, което ще получим тук от Samsung.

Вероятно всички телефони от серията Galaxy S22 ще бъдат със Snapdragon 898. Exynos 2200 не е предвиден да се ползва в телефони.

Над силата е само умението да я владеем!
#66

В някой региони все пак може и да видим Ексинос процесор, за момента няма пълна яснота.
#67

Изтече вътрешна информация, че всички ще са със SD уж. А иима резон да е така - предвид това, че Exynos 2200 го гласят за лаптопите. Още повече, че и охлаждането не е измислено.

Над силата е само умението да я владеем!
#68

Повечето източници от това което аз съм видял поне твърдят, че европа ще е с 2200, а Корея май само от ще получи SD като бонус.
Но мисля, че няма да има проблем която и версия да получим в предвид, че след последните ъпдейти 2100 е кантар или по-добре даже от 888.

Мен лично много повече ме притеснява момента с размерите и теглото...
#69

А дали цената ще мине 4К в лева? НесерьОзно е едновременно да е евтин и да е премиум. Даже 4К ми се струват прекалено малко, ама като от Samsung са решили да правят народен телефон, не може да им се меся... Всеки сам си преценЯ! Rofl_mini

Cognosce te ipsum!
#70

Разбира се, че не, пак се струва 2000 и нещо, но бързо ще се обезцени, не им се прекланяй чак толкова.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#71

Цената май ще е същата през 100лв, обаче обезценяването не е чак толкова голямо съдейки от миналогодишния модел. Между другото страшно възможно е и по другия параграф камера да нямаме кой знае какъв ъпгрейд в предвид, че хардуера е почти същия.
След разочарованието от някои аспекти на S21 се чудя дали този път да не почакам 2-3 месеца преди да скачам? Мисли ли някой да купува веднага?
#72

Аз да, ще го поръчам на преордър във Вивакома още като се появи.
#73

(2021-11-11, 10:01:47)Dowper написа:  Аз да, ще го поръчам на преордър във Вивакома още като се появи.

При мен тенденцията е да си избирам по-добре телефоните 2-3 месеца по-късно, прекалено много разочарования има вече при новите модели. Възможността за минимален ъпгрейд, почти никаква промяна по концепцията, бъгав или недоизпипан софтуер първите месеци. Сега примерно с Pixel 6 pro се радвам че изчаках да видя, че изобщо не е за мен преди да съм похарчил поредните 2к. 
Но пък лошото е че нямаш и цяла година преди да излезе поредния нов модел и пак се чувстваш прецакан Smile
#74

Аз не сменям всяка година, така че няма да се чувствам прецакан, то и няма за какво, разликите са минимални.
#75

Днес спокойно човек може да си кара с телефон на 2г.
Разликите трудно вече са видими.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Victormihov за това мнение:
  • Dowper, Lam3r4e
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)