Анкета: Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
0, не мисля да се ваксинирам
48.54%
50
48.54%
1 доза
3.88%
4
3.88%
2 дози
36.89%
38
36.89%
3 дози
2.91%
3
2.91%
Все още обмислям да се ваксинирам
7.77%
8
7.77%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте?
#1

[Изображение: dreamstime-xxl-208496627.jpg]

Колко дози от ваксините против COVID-19 си сложихте?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари
#2

За хубаво за лошо 2 Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#3

Не съм си слагал и не мисля да се боцкам! Измерихме си антителата
в семейството и се оказа че имаме достатъчно "еле жената".......Smile
Явно миналия декември го изкарахме леко за около седмица четиримата
с децата и сега сме с добър имунитет.
Аз лично залагам на честото миене на ръцете и съм на мнение против
ваксинирането! Но нямам нищо против, който желае и се страхува да се
боцне!

Huawei P 40 Pro    Angel
#4

2 (ако кажат съм готов и на 3-та). Сега имам опашка (порастна след втората доза) и ловя еспериментално 6G. Smile
#5

3 ваксини Пфайзер, и ще сложа колкото кажат и е нужно, не вярвам в конспирациите със Сащ въртят света, чипове на всички хора, евреите държат всички пари, 11 септември, земята е плоска, никога не сме кацали на луната и тн.
Вярвам в медицината, професорите и лекарите.
Живи и здрави.
#6

0 и не възнамерявам да се ваксинирам.
#7

И аз не мисля да се ваксинирам. Мисля, че миналата година го изкарах, че имах гадна кашлица и губих обоняние и вкус.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
#8

2 Ваксини на Модерна.

Huawei P30
#9

(2021-09-25, 07:33:42)DoryanY написа:  2 Ваксини Модерна.
+1

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
#10

С 2 ваксини на Астра съм, чакам да минат 6 месеца и ще сложа трета. Ако трябва - и десета.
#11

Аз го изкарах. Няма да се ваксинирам. Ако стане задължително ще си платя, защото няма никва логика преболедувал да се ваксинира! Антителата изчезват, памет клетките си правят антитела като се срешнеш с вируса. Ама тва никой не го обяснява по смотаните медии! Та 0 ваксини за ковид и всички други които са по календар.

Sent from my Note10+ using Tapatalk
#12

2 игли BioNTech.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
#13

(2021-09-25, 08:23:50)whitehart написа:  +1

Изпратено от моят LG VELVET с помощта на Tapatalk
+1

S21 FE
RN5 AI
#14

2.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#15

Не разбирам какъв е смисъла от анкетата ?

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





#16

Въпросът е глупаво формулиран!
„Колко дози ...“
Ако ваксината е еднофазна - колко дози очаквате да си сложи човек?
А при двуфазните - двете инжекции са една ваксина, една доза!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
#17

(2021-09-25, 22:13:33)Compare написа:  Не разбирам какъв е смисъла от анкетата ?

ами в предишната тема за ковид, не стана ясно явно, кой е за и кой против експерименталната ваксина. сега са решили да направят преброяване. Което само по себе си е бълна безсмислица. Всеки сам си решава да си бие или не, и ако си бие колко да си бие и си е само за него. Това с ваксините стана като през 90-те като имаше една шепа хора само с gsm-ми.

Тия дни се заговори за 3-та в България. Та се очаква следваща анкета колко от вас сте вече с 3-та.
#18

4, ей така превантивно
#19

Още не съм си слагал ваксина. Все се каня да си проверя антителата, че е имало моменти да изкарам някакви вирусни истории, но какви са не знам.
Още се мотая и не съм се навил да си вкарвам ваксина.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
#20

Пфайзер и сега съм чипиран, ловя 5G и не ми става, ама вече съм се отчел с децата и не ми пука.
По-лошо беше при първото затваряне като пипнах бактериална пневмония и прекарах 12 дни в болница. Усещането никак не е приятно, а не ми се мисли ако беше вирусна пневмония вследствие на Ковид.
За това ако трябва и трета и четвърта доза ще си поставя, само да мога да си водя нормален социален живот.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
#21

Не възнамерявам да се ваксинирам, но предполагам, че скоро ще ни принудят, то не бяха ваучери бонус, бири безплатни, че чак скара и т.н. такъв зор...само и само да те накарат да се бодешSmile като са загрижени за здравето ни да направят инсулина и безобразно скъпи операции за деца безплатни. Но който иска да се боцне, всеки си решава сам за себе си.
#22

(2021-09-28, 10:04:38)tonus написа:  ........
За това ако трябва и трета и четвърта доза ще си поставя, само да мога да си водя нормален социален живот.

Жалко, че повече хора не мислят така. Сега е модерно да си антиваксър, веган, обратен, параноик, еколог ..........

(2021-09-28, 10:12:59)vovalinder написа:  ............ като са загрижени за здравето ни да направят инсулина и безобразно скъпи операции за деца безплатни. Но който иска да се боцне, всеки си решава сам за себе си.

Инсулина е 100% безплатен ( поема се от здравната каса).
Всеки търси нещо за без пари. Ами боцкайте се - два, три пъти, никой няма да ви вземе и една стотинка.

1916 
#23

Защо човек, който не иска да си слага ваксина трябва да е антиваксър лол? Още повече пък да е модерно? Да си веган, педигри и кросфитър съм съгласен, че е модерно, ама чак пък антиваксър да е модерно...даже смешното е, че се наричат антиваксъри, хора които всъщност не са. А и доколкото ми е известно ваксината не е задължителна?
#24

@nowhere не можеш да обвиняваш тези, които вярват сляпо на всичко, което се каже и изрече и които не могат да използват собствения си мозък да проумеят това, че има огромна разлика от експериментална ваксина и доказано работеща ваксина. И че не могат да проумеят, че вируса го има само есен зима, а лятото го няма, а доказаха, че вирее в топлото и в студеното. Вирее на някакви вълни, а след 23 часа ставал толкова опасен, че се затварят всякакви заведения, барове и какво ли не още.

Нека се чипират колкото искат само да не го натрапват на всички останали, както онея дето взеха на децата на дъгата, и още по-малко да обвиянват, че им пречели да живеят нормално.
#25

Проблема е че тези които не са ваксинирани заразяват други и претоварват скапаната здравна система , който е решил да не се ваксинира е негово право но трябва да си плаща всичко за това негово решение. Колко трябва да си глупав за да си мислиш че някой те чипира с ваксината ? Bu

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)