Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi 12 ще бъде първият смартфон с най-новия процесор Snapdragon
#26

Придържайте се към информация и впечатлениия за конкретния модел - Xiaomi 12.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари
#27

Xiaomi 12 Pro vs OnePlus 9 Pro / iPhone 13 / S21 Ultra / Pixel 6 / Mi 11 Ultra - BATTERY DRAIN TEST

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • zdravko959
Цитирай
#28

Xiaomi 12 Ultra ще има кръгла камера с 5х телефото обектив
https://www.digital.bg/xiaomi-12-ultra-s...28867.html


Прикачени файлове

Huawei P30
Цитирай
#29

Такава издънка с телефон не бях виждал,камерите се замъгляват от промяна на температурата.От 5 та минута се вижда.

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • L1892, OliQueenBG
Цитирай
#30

Не съм го гледал..., но от такава издънка при промяна на времето страдат доста неща, над който има стъкло.
И 100 м водустойчиви часовници се оросяват под стъклото и фарове на коли дето са по 3к и нагоре и какво ли не.

Пс: сега го изгледах, до там, дето се изпотиха....то много конденз, много нещо...нищо чудно да избие и под стъклото на дисплея, а и да кондензира и повреди някой от компонентите.
Но най-веротно ще става въпрос за някой бройки затворени в среда с повишена влажност. Няма да касае всички, но коя на кого ще се падне, няма как да се разбере. Освен, ако те самите не се усетят и не ги изтеглят от пазара
[-] 1 потребител изказва благодарност на rumo за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#31

Най-вероятно телефонът пече здраво и температурната разлика е много голяма, та затова при него има повече конденз
Ако температурите наистина са високи, със сигурност ще има и други сериозни проблеми и най-вероятно ще е много проблемен телефон
[-] 1 потребител изказва благодарност на solo5 за това мнение:
  • gazibarev
Цитирай
#32

Дори и да пече във видеото автора казва, а и се вижда, че не е само един модел, устройствата в случая дори не се използват и въпреки това се получава изпотяване на стъклото.
Каквото и да си говорим, не мисля, че това е нормално.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
[-] 1 потребител изказва благодарност на Monipeev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#33

Съмняваме да са единични бройки,явно процесора нагрява доста,а и няма херметичност,на този клип изпотяването се случва при снимане на видео 4К при -5 градуса.

Пс:Представям си ако това се беше случило на флагман на Samsung или Iphone.
 

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#34

(2022-02-08, 17:24:26)DoryanY написа:  Такава издънка с телефон не бях виждал,камерите се замъгляват от промяна на температурата.От 5 та минута се вижда.

И за мен е новост след стотици изгледани ревюта. Всъщност камерата не е добре и преди замъгляването, доста зле се представя на кадрите в колата - волана и таблото в тъмнината съвсем не грабват окото, дори да се пренебрегне сравнението с Айфона.
Цитирай
#35

Xiaomi 12 Ultra, който се очаква да дебютира най-рано към края на третото тримесечие може да ни предложи Snapdragon 8 Gen 1+.


https://www.gsmarena.com/xiaomi_12_ultra...-53231.php

 
Цитирай
#36

По предварителна информация флагманите от серия 12 ще направят своя глобален дебют на 15 март. Премиерата им в световен мащаб ще бъде обявена по време на онлайн събитие под мотото “Master every scene”, фокусирано върху камерите на смартфоните. Все още не е ясно дали и трите модела Xiaomi 12, 12 Pro и 12X, които по-рано бяха показани само в Китай, ще пристигнат в Европа.

https://nixanbal.com/seriyata-xiaomi-12-...na-15-mart

 
Цитирай
#37

А споменава ли се дали е оправен проблема с конденза в камерите при смяна на температурите или е само за лятото този апарат?

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#38

Доста го забавиха. Цели 3-4 месеца след китайската.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#39

(2022-03-01, 12:10:23)vovalinder написа:  А споменава ли се дали е оправен проблема с конденза в камерите при смяна на температурите или е само за лятото този апарат?
Все още няма яснота по този въпрос. Да се надяваме, че за глобалната премиера всичко ще е ок.

 
Цитирай
#40

то не е само този проблем - в тестовете греееше много и изключваше приложенията
Цитирай
#41

Xiaomi ще представи новите си флагмани в Европа. Серията Xiaomi 12 ще дебютира на 15 март.
[Изображение: ce124d9ec5af0d86432db50661a61149-L.jpg]

 
Цитирай
#42

Животът на батерията отново е без коментар     
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sev за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#43

батерията зле, чипа грее и изключва приложения, камерата като цяло зле - никакъв зум, лошо видео, широкоъгълната камера зле, и всичко това за тези пари
Цитирай
#44

(2022-03-15, 18:29:35)juventusarl написа:  батерията зле, чипа грее и изключва приложения, камерата като цяло зле - никакъв зум, лошо видео, широкоъгълната камера зле, и всичко това за тези пари

Всичко е зле, само основната  камера им токова майчицата на S22 Ultra Big Grin   

Егати замазнането от  претоплената  ISOCELL  S5KHM3  Tooth


Ми 12 Про
[Изображение: Mi-12-pro-2.jpg]


Самсунг С22 Ултра
[Изображение: S22-U.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#45

основната камера е с топ сензор, но аз не съм писал нищо за нея! Не може обаче само на нея да разчиташ за телфон с таква цена!
Цитирай
#46

(2022-03-15, 19:28:53)juventusarl написа:  основната камера е с топ сензор, но аз не съм писал нищо за нея! Не може обаче само на нея да разчиташ за телфон с таква цена!

Е, каква цена, 700 евро е китайската версия. Много важно , че нямало всички честито.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#47

телефонът ще е 1000 долара някъде за европа! щом си го харесвате, купувайте си го и със здраве да си го ползвате, просто изразих мнение
[-] 1 потребител изказва благодарност на juventusarl за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#48

(2022-03-15, 19:28:53)juventusarl написа:  основната камера е с топ сензор, но аз не съм писал нищо за нея! Не може обаче само на нея да разчиташ за телфон с таква цена!

Не виждам нещо притеснително в широкоъгълната. Ето и наръфаното на Самсунг

12 Pro
[Изображение: M12.jpg]


22 Ultra
[Изображение: S22-1.jpg]


12 Pro
[Изображение: mi-12-3.jpg]

22Ultra
[Изображение: S22-2.jpg]

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#49

Ако не са умишлено скапани на Самито, на Шяо детайлът е по-добър, както и цветовете.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#50

Ако не кондензира, камерата може и да му е добра...

Изпратено от моят SM-S908B с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на vovalinder за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)