Анкета: Кой вариант закупихте? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Phantom Black
41.67%
5
41.67%
Green
33.33%
4
33.33%
Lavender
8.33%
1
8.33%
Cream
16.67%
2
16.67%
White
0%
0
0%
Pink
0%
0
0%
Gray
0%
0
0%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Преброяване на собствениците на Samsung Galaxy Z Flip3 5G
#1


 
Цитирай
Аксесоари
#2

От 15.09.21 Теленор зелен Smile

Galaxy S 10 +/Galaxy Z Flip 3 5G
Цитирай
#3

Green, 256BG
Цитирай
#4

Ей, да се преброим - Green 256gb, A1
Цитирай
#5

Черен 256gb
@any9 Пощата ти е пълна Smile
За целта трябват поне десет собственика и да се пише редовно в темата.
В случая няма как да стане, ние не сме писали от ....
Гласувал съм по принцип.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • any9
Цитирай
#6

Cream A1
Цитирай
#7

Green 256Gb !

Samsung Galaxy S Samsung Galaxy S2 Samsung Galaxy S3 Samsung Galaxy S4 Samsung GalaxyS5 Samsung Galaxy S6 Edge Plus Samsung Galaxy S6/S6 Edge
Samsung Galaxy S7 Samsung Galaxy S8/S8 Plus 
Samsung Galaxy S10 Plus Samsung Galaxy S20 Plus
Samsung Galaxy S20 Ultra Samsung Galaxy S21 Plus Samsung Galaxy Z Flip3 /My collection for the years/
Цитирай
#8

Дали няма да е доба идея да направим общо преброяване на собствениците на flip 3 и fold 3? Предполагам няма да е проблем раздела да е общ. А мисля, че ще е чудесно тези телефончета да си имат раздел.

Изпратено от моят SM-F926B с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на any9 за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#9

Моят е черен 128 Гб от Alternate в Германия. Върнат от клиент , абсолютно като нов , за 750 евро с пълни 2 г. гаранция. Не смятах да купувам такъв, макар че много го исках. Имам си Zfold3, но на тази цена - изкуших се. Така де , ако се смилят да обединят Сгъваемите в един раздел ще направим 10 бр. със сигурност.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

А дано ни чуят
До тук 7бр с flip 3 и двама луди с flip и fold 100% имаме 10 човека с двата модела, ако обединят раздела

Изпратено от моят SM-F926B с помощта на Tapatalk
Цитирай
#11

(2022-01-09, 22:52:23)Bavarche написа:  Моят е черен 128 Гб от Alternate в Германия. Върнат от клиент , абсолютно като нов , за 750 евро с пълни 2 г. гаранция. Не смятах да купувам такъв, макар че много го исках. Имам си Zfold3, но на тази цена - изкуших се. Така де , ако се смилят да обединят Сгъваемите  в един раздел ще направим 10 бр. със сигурност.

Много си платил,явно изкушението е надделяло.

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#12

(2022-01-10, 07:08:15)Compare написа:  Много си платил,явно изкушението е надделяло.

Е колко да е Много?! Официалната цена при легалните търговци е 1000 евро, тук там пада на 900. Аз магазини тип Емаг, Сити Тел, Скайфон в БГ и Сали- , Ерджан-, Мехмед-Мобил тук в Германия не ги приемам.

И да ви питам, що в БГ предимно се купуват 256 ГБ? Цената нещо или просто няма 128?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#13

Ами за 1 x Galaxy Z Flip3 5G ,256GB ,799,20 € PRE-ORDER Ships: 26.08.2021, 1 Jahr Samsung Care+ ,НОВ директно от самсунг
За това ми и се видя странно 128гб, втора ръка след 4месеца ... 750€
Не искам, и не ми бе целта да те впрягам ,щом си сметнал за добре и ти е по джоба проблеми от моя страна никакви.

Предполагам че разликата в големината на паметта .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#14

(2022-01-10, 21:04:10)Bavarche написа:  Е колко да е Много?! Официалната цена при легалните търговци е 1000 евро, тук там пада на 900. Аз магазини тип Емаг, Сити Тел, Скайфон в БГ и Сали- , Ерджан-, Мехмед-Мобил  тук в Германия не ги приемам.

И да ви питам, що в БГ предимно се купуват 256 ГБ? Цената нещо или просто няма 128?
Аз лично взех 256 GB, защото предпочитам да имам повече място за съхранение, особено когато няма слот за карта. А и s9 ми беше 256gb, имах доста файлове, които трябваше да прехвърля. В момента имам запълнени малко над 150gb. Не съм сигурна в България дали се предлага изобщо 128, но не съм и търсила.
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoshtenYastreb за това мнение:
  • Bavarche
Цитирай
#15

1+ Green
Присъединявам се отново към отбор Samsung след като не можах да свикна на iOS цял един месец. Big Grin

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#16

@NoMaD има ли шанс да пуснем анкета за преброяване собствениците на Fold 3 и да ги сумираме с тези на Flip 3, за да може да се направи общ раздел на двата телефона? Така и така се мешат темите. Мисля, че от целия свят само нашия форум стои без раздел за тези телефончета А съм сигурна, че собствениците не са малко, просто не са видяли къде да пишат Smile
Цитирай
#17

@any9, има шанс, анкетата вече я има и е готова за преброяване на притежателите на Galaxy Z Fold 3. Но това не е достатъчно, трябва и 4 активни теми за да има отделен раздел за телефона.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9
Цитирай
#18

Благодаря много. 3 теми има общо за Флип и Фолд. 4-тата мога ли и аз да я направя или трябва да е модератор?
А иначе са горе-долу активни, но ще се постараем да станат още по активни Smile
Цитирай
#19

Да го правим тоя раздел викам аз.

Като не са активни, да ги направим такива.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
[-] 1 потребител изказва благодарност на BGDropche за това мнение:
  • any9
Цитирай
#20

(2022-02-02, 15:38:37)any9 написа:  Благодаря много. 3 теми има общо за Флип и Фолд. 4-тата мога ли и аз да я направя или трябва да е модератор?
А иначе са горе-долу активни, но ще се постараем да станат още по активни Smile
На първо място трябва да има изискуемо количество собственици и на двата модела, темите могат да бъдат направени и след това.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9
Цитирай
#21

А ако се обединят всички притежатели на моделите Fold и Flip, дори и тези на предишните модели, не само на 3, няма ли да достигнем бройката и да се направи общ раздел за сгъваеми телефони? Вътре може да си има теми за различните модели и така разделът ще стане по-активен. 
(Признавам си, че не съм прочела правилата и не знам каква бройка собственици трябва да има, за да има отделен раздел. Отивам да поправя тази грешка.)
Цитирай
#22

@NoMaD събрахме се над 10 човека собствемици на двата телефона Flip 3 и Fold 3, и имаме 4 теми, мисля сравнително активни. Стига ли за раздел? Реално раздела може да е и за старите сгъваеми. Мисля всички ще са доволни Smile
Цитирай
#23

Получавате адмирации от мен за вашата активност да си имате отделен раздел, сега остана само да внесете това предложение за евентуално обединяване на Flip 3 и Fold 3. Надявам се да бъде разгледано в кратки срокове да има реакция на Екипа по въпроса - Предложения за сайта и за форума

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • any9
Цитирай
#24

@any9 трябва да се отпразнува .

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • any9
Цитирай
#25

И само когато новият раздел ще е налице. Smile

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)