Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Интернет + телевизия
#26

(2021-10-15, 12:07:30)niksanvn написа:  п. п. Една истинска случка по времето на "супер любо"...
Колега прави договор за "Супер любо", които гарантираха, че ще е 12mbps интернет

Рекламата за Супер Любо не се ли отнасяше за ADSL до 2048 Kbps ?
А и ADSL никога не са били гарантирани. БТК гарантираха само с наета линия навремето
Цитирай
Аксесоари
#27

(2021-10-15, 18:38:46)solo5 написа:  Рекламата за Супер Любо не се ли отнасяше за ADSL до 2048 Kbps ?
А и ADSL никога не са били гарантирани. БТК гарантираха само с наета линия навремето

Да.. аз съм с тях още от "ерата" на adsl и да си призная, по него време имах 12mbps и наистина си държеше горе-долу толкова... Имаха и практика, когато Преподписваш, задължително ти даваха и НОВО оборудване...

(2021-10-15, 12:53:10)android_97 написа:  @niksanvn  С кабел тествал ли си скоростта скоро?

Ето и един тест от настолния, директно с кабел.... и един тест от телефона на wifi.... Нямат големи разлики... 31,36 с кабел, а 26,6 през wifi
     
   

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#28

(2021-10-15, 17:13:15)007 написа:  Ето скоростта при мен на А1.

Този пакет от 300 Mbps (300/180) на А1 много ми допада
(4,99*6+15,99*18):24=13.24 лв/мес

Като ми свърши договора към булсат явно ще се местя на А1 за нет,
тъй като на Виваком съм се зарекъл да не ставам абонат никога повече
а те са тръгнали да купуват Булсат
Цитирай
#29

niksanvn, не казвам, че не е възможно да има проблем по трасето, но и рутера ти е пълна пръчка, която при идеални други условия, не се справя много по-добре от показаното.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#30

(2021-10-15, 23:42:59)Константинов написа:  niksanvn, не казвам, че не е възможно да има проблем по трасето, но и рутера ти е пълна пръчка, която при идеални други условия, не се справя много по-добре от показаното.
С рутер и без рутер, скоростта е почти еднаква... т. е. и през wifi И по кабел директно в компа... разлика няма, Но и факт, че без да правя нещо... в даден, прекрасен момент, съм виждал скорост по-голяма.. около 50...Но това е за 3 месеца веднъж (инцидентно). Яд ме е, че плащам за 100, а ползвам 20....яд ме е, че плащам за 200канала, а гледам 2...3... Яд ме е, че им писах персонален email, да ми предложат нещо адекватно, понеже ми изтича договора, а също изтъкнах, че в офис не желая и да стъпя, понеже консултантите им са от Олигофрен Нагоре, държащи отвратително, надменно, лъжат най безочливо и изобщо нямат представа на работното си място ли са или в гората (образно казано, но загатнах).... И яд ме е, че "оператора" се държа, Не по-различно от един консултант в офис...и изобщо не е прочел и две думички от emaila ми, а ми отговаря, колкото да е написал нещо.... цитирайки сегашната ми оферта, заявявайки.... ами ако искаш подписвай, ако не... майната ти

Xiaomi Mi 5S gold 64Gb, Xiaomi Mi 9T Carbon 6/128Gb, Honor View 20 6/128
Цитирай
#31

Плащам 47 лв./мес., от които ми връщат 4,70 под формата на бонус точки. Към тях се добавят и 5 лв. от точки заради подаването на месечна оценка на услугите, та всъщност реалната ми сметка е 47 - 4,70 - 5 = 37,30 лв.

Включва 150 мегабитов интернет с оптика до рутера, 250+ канала (като практически всички гледаеми са в HD), включително Diema Sport 1-3 и Max Sports 1-4, както и 5-те канала HBO+Cinemax. В пакета е и HBO Go на 5 устройства (мога да гледам и в чужбина) и свободен достъп до публичната Wi-Fi мрежа, което ще рече 1/2 от страната.


Прикачени файлове
.png 082624.png Размер: 54.16 KB  Сваляния: 281
Цитирай
#32

Както бях писал преди,от много време имам само ефирни програми.Обмилсях да си пусна цифрова,но се отказах.200-300 програми, в къщи гледаме не повече от 6-7 програми.Това е причината.Вчера обаче ми дойде ъпдейт на телевизора и видях че има инсталирано Apple TV+.Стартирах триала за седмица,просто да го пробвам.След 30 минути реших да си плащам.Цената е 10 лева.Аз по добро качество до сега не бях гледал на никоя платформа,включително и звук.4К Dolby Vision Dolby ATMOS и HDR.Имат много добри продукции.Информативно,съдържанието извън плюса се плаща допълнително.6-7 лева за наемане на филма и между 10-20 да го купиш.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#33

Apple tv + има ли субтитри?

Изпратено от моят Redmi Note 9 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

Да,има субтитри.Пак казвам,в абонамента влизат само техните продукции.За останалите се плаща.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#35

Здравейте, имам питане ако може за помощ, 
Колебая се между виваком eon и а1 за телевизия и интернет, като на единя телевизор ще се ползва оператора със устройството а на другия съм със тв бокс и ще се ползва само Интернет чрез лан кабел, дали ще има някакъв проблем за тв бокса със нета на а1, в момента съм на виваком но със условията на нет1 и няма ядове, някъде бях чел че а1 бил нещо от сорта че е заключен или нещо подобно, не схванах много добре, не тв бокса си гледам eon и не е зле, не знам на а1 телевизията как е xplorer tv
Цитирай
#36

Ново поскъпване от A1 :
,,Здравейте! Информираме Ви, че от 01.07.2022 г. цената на Diema Xtra, Max Sport Plus и HBO към Вашата телевизионна услуга се увеличава с 2,14 лв. на месец с ДДС. За информация и стъпки за промяна или прекратяване без санкции в срок от 1 месец след уведомяването, посетете https://www.a1.bg/a1-televizia"

S21 FE
RN5 AI
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)