Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Xiaomi TV Stick
#1

Здравейте,

Използвах Xiaomi TV stick, но в един момент спря да зарежда Androida и не мога да го ресетна.
Някой може ли да помогне и да ме посъветва какво да направя или ако има някой специалист в София, който може да ми го фиксне? (ако е възможно да не струва повече от самия стик) 

На прикачената снимка е какво се изписва.

Линк на грешката и какво се случва като се опитвам да го ресетна: 
https://youtu.be/90DEL_vyOEg


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари
#2

А това пробва ли.
https://www.hardreset.info/devices/xiaom...-tv-stick/

И поуер от къде взимаш да го захраниш. От телевизора или от адаптер външен.

:: respect
Цитирай
#3

Пробвах, пробвам ама не става. Даже в момента изобщо не е нужно да държа комбинацията от 2та бутона за да достъпя менюто.
Автоматично ме вкара в Android Recovery мода при всяко стартиране на стика.(както е на прикачената снимка от първия пост)
И когато избера "Factory data reset", примигва 1-2 пъти, излиза лоудинг скрийн и пак ме вкарва в това меню и дава грешка "Can't load Android system. Your data may be corrupt. If you continue to get this message, you may need to perform a factory data reset and erase all user data stored on this device"(както е на линка от клипчето в първия пост)

Ток, в началото когато го взех, ползвах от телевизора...но в последствие започна да губи връзка с wi-fi, тогава смених на отделно захранване/адаптер и проблема се реши. Та и в момента го вкючвам само с отделно външно захранване/адаптер.

п.с. Тествах няколко захранвания и няколко кабела, да не би някое да е проблемно. Пробвах и на различен телевизор и различни HDMI портове. Но при всичките проби резултата е един и същ.
Цитирай
#4

Трябва да намериш firmware и да го качиш наново . Модела има ли слот за карта или флашка не съм гледал ?
Цитирай
#5

Няма слотове и допълнителни портове, само USB през който успявам само и единствено да го захранвам (не го разпознава за дата трансфер или друго) и HDMI с който да го включа в екран.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)