Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung A51 или A52 5G
#1

Здравейте предстои ми да преподписвам договор с един от операторите.В момента съм със А51 единствено не ми харесва че му пада батерията сравнително бързо.От оператора ми предлагат А52 5G  за около 500 лв.Въпроса ми е дали си заслужава тази смяна или ако може да препоръчате телефон за около тези пари.Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

(2021-10-01, 09:58:00)plmko написа:  Здравейте предстои ми да преподписвам договор с един от операторите.В момента съм със А51 единствено не ми харесва че му пада батерията сравнително бързо.От оператора ми предлагат А52 5G  за около 500 лв.Въпроса ми е дали си заслужава тази смяна или ако може да препоръчате телефон за около тези пари.Благодаря предварително.
Преминаването към A52 5G е добре. Мой приятел си го взе от оператор на доста по-изгодна цена, под 400 лв. Според мен, който си ползва Самсунг си е нормално да надгради със следващия модел.

Изпратено от моят AC2003 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на pacemaiker за това мнение:
  • plmko, TheWalking
Цитирай
#3

В случая бих избрал Samsung Galaxy A52 5G - предлага защита IP67, частота на опресняване 120Hz, Snapdragon 750G 5G, стереоговорители, както и бързо зареждане 25W. Успех в избора!

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • plmko, TheWalking
Цитирай
#4

A52s 5G.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • plmko
Цитирай
#5

Преди седмица взех на жената А52s. Е не съм вярвал,че Samsung имат такъв телефон. Батерия-уникална. Дисплей-освен,че е супер, на мен ми харесва,че е плосък. Уникално телефонче. Като го сравня с моя S20 plus,който е двойно по-скъп или беше, разлика има май само в материалите на изработка и друго май няма Smile

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
[-] 2 потребители изказват благодарност на iliev80 за това мнение:
  • tenekia, TheWalking
Цитирай
#6

От няколко дни разтърквам А52S. В момента е на промоция при всички оператори, вземи него вместо A52 5G.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#7

Да ви питам - конкретно a52s има ли радио (не по принцип, а за бройките, които се предлагат у нас)?
Цитирай
#8

При мен няма налично. От Вива е телефона, ако има значение.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#9

Взимай А52 или A52s . На моята приятелка взех А52 а преди беше с Редми Ноут 7 на Xiaomi . Балкан разлика (както има един израз) . Даже лично на мене много ми харесва . Начин на работа , батерия , екстри , как снима и как като цяло се държи телефона . Не можах да повярвах , че телефон за около 600 лева е толкова добър . Няма да сгрешиш и с двата .

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

[-] 3 потребители изказват благодарност на mitko.stefanov за това мнение:
  • esil2, HERUS, TheWalking
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)