Анкета: Съвместим ли е компютъра Ви с Windows 11? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, съвместим е, вече го инсталирах
13.89%
5
13.89%
Да, съвместим е, но ще го инсталирам по нататък
25.00%
9
25.00%
Да, съвместим е, но не мисля да го инсталирам
5.56%
2
5.56%
Не, не е съвместим, но вече го инсталирах ръчно
5.56%
2
5.56%
Не, не е съвместим, но ще го инсталирам по нататък
11.11%
4
11.11%
Не, не е съвместим, но и не мисля да го инсталирам
25.00%
9
25.00%
Не знам, все още не съм проверявал
13.89%
5
13.89%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвместим ли е компютъра Ви с Windows 11?
#1

[Изображение: Hero-Bloom-Logo-0.jpg]

Съвместим ли е компютъра Ви с Windows 11?

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

Да, но в момента нямам време да се занимавам с това, а и нека мине някое време, за да се проявят слабите места. Видях 11-цата в действие, изглежда много добре, но вероятно ще надградя през коледните празници.
Цитирай
#3

Нямам компютър.Отказа да работи.А и вкъщи всички имат телефони и за компютър не се сещат.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на fu4ko за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#4

Не съм проверявал, но мисля че да. На този етап не бих го инсталирал. Няма нещо, което да пускат, и после да го дооправят. Това което знам със сигурност е, че еджа дърпа ужасно много рам - понеже ми се оплакаха. А засега само той се използва за фирмена цел. При 10 не било така.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#5

[Изображение: 01.jpg]

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

(2021-10-09, 08:51:11)pepy1 написа:  ...Това което знам със сигурност е, че еджа дърпа ужасно много рам...
Практически е трудно да се деинсталира, но нищо не пречи да се игнорира - браузъри колкото щеш.
Цитирай
#7

Няма как с друг, обяснил съм защо. Затова си върна 10.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#8

Жуля си още със 10ката,докато може де.После ще се слага 11.Така започнахме още от преди XP

Xiaomi Redmi Note 10 5G
Xiaomi Redmi 6A
Huawei P9 Lite

http://www.hattrick.org
Цитирай
#9

Смятам да си закарам компа да му инсталират 11-ка, но все още не е изцяло готов, поне така каза мой приятел който се занимава с компютри.
Цитирай
#10

Егати неземната 11ка!!!

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#11

Да, съвместим е, но ще изчанам официалната актуализация.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

За целите , ОС е без значение.  Върши същата работа, било Windows  или Android. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#13

Няма как андроид да върши това което уиндоус. Двете ОС са за различни цели. Андроид по скоро е създадена за развлечение докато уиндоус и  мак и за работа, освен за развлечение. Давам пример с чертожни тежки 3д програми или редакция и монтаж на видео. Едната ОС е направена за малки устройства с малки ресурси, а другата ОС за големи устройства с големи ресурси. Поне година ще мина докато си отстранят пропуските в 11 и тогава ще помисля да бъде или да не бъде.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • L1892
Цитирай
#14

Имам предвид Windows за компютър и Андроид за телефон. Дали е 6, 7,8,9,10 или 11, ми върши същата работа за моето потребление.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#15

И аз имам предвид същото. Просто архитектурата на процесора при андроида е различна от тази при компютрите. Има някяви опити за приравняване, но едва ли ще е в близката година.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#16

Моя лаптоп е на 5 години, не му е съвместим процесора, но уиндоус 10 си ми е достатъчен, ползвам го за развлечение, браузване, филми и гледане на видео и снимки,така че не ми е дерт толкова дали ще се обнови до 11. Smile

Huawei P30
Цитирай
#17

Да, съвместим е, вече го инсталирах.

Еми нищо повече от windows 10 (Има неща където му липсват)

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)