Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Плащане със Samsung active 2
#1

Здравейте!
Дъщеря ми има часовник Samsung Galaxy Active 2 и откакто Google Pay започна да работи в БГ с карти на Банка ДСК се опитвам да подкарам часовника да започне за "плаща". За съжаление от това което прочетох се оказва, че заради Tizen не може да тръгне Wear OS, също така Samsung Pay не не поддържа за този модел.
Някой има ли идея да дали може да стане по някакъв начин?
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Може, но е сложно. Префлашва се часовника и едва ли ще ти се занимава.
Samsung Pay се поддържа, но не и за нашият регион. От там идва и проблема

Ето тук emzo го е описал
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1689371
Цитирай
#3

Малко да повдигна темата ако изобщо някой отговаря тук. Ще взимам active 2 обаче ползвам Huawei P40 Pro. Четох из нета че има такива комбинации и уж няма проблем. Другото което ми се иска да плащам с часовника. Дали вече е оправено всичко или пак трябва гимнастика със смяна на региона?

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#4

Samsung Pay не е налично за България.
Цитирай
#5

Подкарах всичко както трябва,но се оказа че картата ми Curve e с български бин и не става. Старите карти са с английски инстават, но тия които са издадени наскоро не стават.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#6

(2022-08-03, 22:31:34)mitkoandroid написа:  Подкарах всичко както трябва,но се оказа че картата ми Curve e с български бин и не става. Старите карти са с английски инстават, но тия които са издадени наскоро не стават.

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Нямам идея откога Curve картите са с български bin. Моята Curve е от декември 2021 и е с bin 557427, който отговаря на Датска регистрация на IDT Financial Services Limited, според bin checker.
Цитирай
#7

Така де, моя е от миналия месец. Ако беше с твоя бин можеше и да го вкарам в часовника, но с моя бин не става[Изображение: c47100e163fbeed2323ffb1590f43a23.jpg]

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk
Цитирай
#8

(2022-08-05, 12:54:30)mitkoandroid написа:  Така де, моя е от миналия месец. Ако беше с твоя бин можеше и да го вкарам в часовника, но с моя бин не става[Изображение: c47100e163fbeed2323ffb1590f43a23.jpg]

Sent from my ELS-NX9 using Tapatalk

Мале, мале, това обяснява защо толкова агресивно в последните месеци ме атакуват по мейла с оферти да си вдигна нивото и да взема нова карта...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)